![]() |
Re: Polo GTI vs...
So, can u improve the performance?!
|
Re: Polo GTI vs...
nu pot sa zic asa "dupa oki"... dar, sa speram ca da
|
Re: Polo GTI vs...
eu cred ca la orice topic de genul asta, cel care a lansat provocarea, dupa un anumit numar de pagini ar fi bine sa faca o lista cu "victimele", "nashii" si cu cei cu care "a fost pe acolo" ca sa stie lumea care citeste sau care e curioasa ;) ZYX... zic rau?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Asa, si... cu aceasta ocazie, daca citeste vreun Golf V GTI sau vreun 1.8T 180cp cu chip, astept sa se incordeze... :D
|
Re: Polo GTI vs...
felicitari si multa bafta in continuare ;)
|
Re: Polo GTI vs...
Uite ce spun astia : http://www.zeperfs.com/duel1256-348.htm
Poate mai vii pe la intalnirile VWForum sa mai stam de vorba. M-as oferi eu pentru una mica ! :) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Bai Eddie, un drum mai bun decat ala de data trecuta ai si tu pentru 0-400m sau chiar mai mult ?
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Quote:
@ Achim: 10x! URA! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
@zyx 10x de invitatie :). Vorbim |
Re: Polo GTI vs...
eddie, drum bun ala, confirm, if necessary, dar ca la ghicitul in cafea...la drum de seara...
|
Re: Polo GTI vs...
Cu Polo-uri nu te dai? Nu de alta dar sunt curios sa vad cum se tine o masina de 10 ani langa una noua;)
|
Re: Polo GTI vs...
Am auzit Zyxule ca ai un chip f performant si ca ai invins renaultul clio sport argintiu.
Felicitari! |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Quote:
@Achime, tu ce faci? Mai sta masina ta in perfuzii? |
| All times are GMT +2. The time now is 12:59. |
- Copyright 2026 4Tuning