![]() |
Re: Oltcit Trs
7 Attachment(s)
maine se da blendul. adika sclipiciul.. perla.. si lacul !
|
Re: Oltcit Trs
taci din gura ca a iesit pana acuma uimitor de frumos!e super si toba!ceva de genu am si eu pe fiat insa ti-am zis...o fi ea borla dar e varza...zici ca e gaurita cu bormasina!acuma nush ce dreaq inox o fi ala ca tare jalnic arata!de aia zic...daca cineva stie o toba finala de fiat punto 1.9 jtd din 2001-facelift 2002...dar cu o singura conditie...sa fie REMUS...o iau direct!nici nu mai stau la discutii!deja masina mea nu mai suna a masina sport...suna a tractor!:(...apropos...nu va lasati pacaliti de poza pt ca finalele de la toba din dreapta le am puse la oha...sunt de forma...sa para simetrica doar:)poate daca se gaseste o evacuare dubla nu o sa mai fie la oha:)cine stie!
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
fasso, daca esti baiat cuminte, te primim si fara :)) ;)
alex, a iesit super!!! geez!!! :) oare asa o sa iasa si a mea, la fel de bine?? ;;) sunt super curioasa cum o sa arate in ansamblu!!! |
Re: Oltcit Trs
vezi iti face magos invitatie sa mergi la o reuniune de oltcitisti cu ea si oltcitul ei :D. misto vopseaua abea astept sa vad intreg ansamblul. o sa iasa frumos. inceput f promitator
|
Re: Oltcit Trs
daaaaa vali, vezi ca stii?? :)
|
Re: Oltcit Trs
mai asteapta putin fasso sa isi faca si magos un interior mai placut la vedere:D si cu ea inauntru o sa fie totul placut :D. hai ca is rau...:twisted:. on topic asteptam si restul masinii si lacurile ( sa nu zica lumea ca is off topic :))
|
Re: Oltcit Trs
oltcit power! imi plac finisarile de la praguri. Bafta in continuare! ;)
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
era prea rece.. si a dat decat 1 mana de vopsea.. maine da al 2-lea strat pe urma imediat face el din pistol.. sa iasa doar slipiciul din metalizat.. cika se numeste blend. si pe urma ii da lacul ! acum am bagat calorifere in garajula ala maine sper sa fie acceptabil
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
Nu'i asa?? =)) |
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
misto iesit vopsita sper sa se vada si blend in-ul in pozele viitoare sa incerci sa le faci la reflectia soarelui
|
Re: Oltcit Trs
9 Attachment(s)
niste poze cu volanu masina. si spoilerele in lucru
|
Re: Oltcit Trs
arata bine. ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning