![]() |
Cumva clubul sa destramat??? Nu mai vad nici-o pozitie oficiala. Daca \"da\" vreau sa stiu de ce? manevre din interior? a suflat cineva in \"butoiul cu varza\" si au iesit bule urat mirositoare? Sa aruncat cineva in fata bordurii ? Cumva o manevra de la alt club de blocare a voastra in lift? Nu a-ti gasit loc in parcare azinoapte?
-Motivele pot fii multe . Astept explicatii despre destramarea voastra cat si despre noua forma de organizare ,oraganizata mai bine de catre aceiasi organizatori. |
Intr-adevar ... ciudata linistea din ultima perioada ... eu cred ca un membru (al carui nume inca nu vreau sa il fac public) a incercat sa bage strambe intre cei doi copresedinti, spunandu-i tot felul de nadevaruri copresedintelui Synkro ... din fericire am reusit sa intervin la timp si am reusit sa il conving pe domnul copresedinte ca tot ce auzise de la acel membru (pentru care am inaintat o motiune consiliului director pentru a fi investigat si eventual exmatriculat din club) este de fapt fals.
Alt motiv pentru linistea din ultima perioada, il reprezinta alegerile pentru functia de presedinte onorific al clubului. Toti membrii s-au prezentat la vot (100%) dar rezultatul a fost neconcludent si trebuie sa organizam un nou tur de scrutin. |
sa spui care e membrul ala, sa punem ciomagu pe el... sau sa taiem membrul, sa il dam la catzei
numa sa ni-l arati |
pana la clarificarea situatiei prefer sa ma abtin de la comentarii si refuz sa dau interviuri presei.va multumesc
|
clubul N2Oi R.C. declara SILENTIOSTAMPA pana la reglarea problemelor de ordine interioara.
|
asta e fratele ... cand o iei de la o sageata galbena ... itZi vine sa intri in silentZioStampa ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: cred ca unul din cei multi membrii fondatori nu te-a impins cum trebuia la plekare ... de au ieshit skandalurile astea ... nu morro ?:P :lol::lol::lol::lol:
|
Re:
Quote:
Nu stiu ce vrei sa spui prin \"a lua-o de la o sageata galbena\" .As putea sa interpretez ca prin expresia de mai sus vrei sa spui ca a pierdut o cursa impotriva unei masini galbene...cumva ? nu sunt foarte sigur deoarece nu imi este comun acest limbaj.Daca intr-adevar la asta te referi tin sa iti precizez ca nici un membru al clubului \"N2Oi R.C.\" nu a participat la curse impotriva unei masini galbene din \"Insomnia\" asa ca te rog sa nu mai faci afirmatii false. Va multumesc si sper la o buna colaborare ca si pana acum intre cele doua cluburi extrem de bine cotate,mai ales al meu. |
Re:
Quote:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ............... nu te lasa modestia la o parte :))))))))))))) |
-Daca mai postati impotriva lui Polifem declar razboi atomic ,protonic si carbonic.
-Poate nu stiati ca Polifem este cumnatul,sorei ,matusii mele si ea este si ea la randul ei matusa fratelui meu defapt frate vitreg prin alianta. -Deci agresivitatea clubului vostru se poate interpreta ca defapt aveti ceva cu NSL si Insomnia si va repet ca daca ne strangem toti in fata blocului tau domnule Sinkro i-ti jur ca nu mai ai unde sa parchezi masina nici tu nici vecinul de la 2 si nici toata scara vecina. -Deoarece situatia este pierduta de sub control eu propun sa o lasam asa...sac!!!!!!!!! |
CE *** !!!!!
|
Re:
Quote:
auzi ... vezi bah ca nu vorbesk cu tine la per'TU ... asha ca ... termina-te ca te desfintZez ... colaborezi cu kgb`u ... nu cu mine ... ca poate imi iau shi eu nishte bilete de avion pentru roma ... sa ma duc ... sa te caut acolo ... sa vad cat de jmeker eshti ... shi daca nu shtiai ... acuma nici macar nu shtii ... asha ca nu trebuie sa shtii ceea ce nu vei shtii niciodata ... noi2 amandoi shi altZi 3 care sunt doar 2 racing team ... yo zic sa facem WAR ... merci cumnatu lu bunica matushii lu sora ... Florian!!! ... :D:D:D GFD ... te rog frumos ... fara expresii de'eshtea ... ca ne superem!!! |
Curse, curse, dar cu NUNTA cum ramane?!?! Am foarte multi bani lipsa acum si as dori cu arzatoare sa-i donez in scopuri materialiste fericitului cuplu in formare, care s-a format cu ceva timp in urma, care oricum va divorta pentru ca unul este diesel si altul nu mai porneste. Si asa se vor alerga in jurul arborelui cotit in scopul partajului bunurilor imobiliare produse in timpul accidentului! Invitatii la nunta sunt rugati sa nu vina, decat sa trimita un fax pe adresa mea de user in care sa spuna motivele pentru care nu au binevoit sa vina si de asemenea sunt rugati sa ataseze si o suma modica, va sugerez sa depasiti sume minore gen 5000$. Eu, personal si cu propria mea persoana, ma voi asigura in oglinda retrovizoare ca mirii vor primi plicul. gol :!:
|
Clubul vostru sa dat la \"fund\"....nimic nou ????? Nu cred.......................
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:41. |
- Copyright 2026 4Tuning