Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

UniculSGM 15-03-07 21:51

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
aew-ule, cand vi la spirala sa faci o urinoterapie ? :))

B 89 WRC 15-03-07 21:54

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
sa faci singur eu nu ma bag la dastea

fiderzen 15-03-07 21:58

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
:))))))))))) :lol:

B-83-DAC 15-03-07 22:11

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eu gata renunt daca incepeti cu dastea....eu nu mai vin...:)

B 89 WRC 15-03-07 22:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
tu nu cumva esti cu ei ?

B-83-DAC 16-03-07 00:04

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
:)))) nici gand....

BAGYKID 16-03-07 09:35

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
-bai , hellooo , dar cine e"guru" acolo deobicei , ca eu nu ma prinsai - ca daca e sa fie asa cu figurii "zic si pas eu ca DAC-ul"
-din punctul meu de vedere , cu "acaret" sau fara , bine e sa fim acolo , om vedea noi ce "spirala" sau "triplu surub" o iesii

hai stima

BAGYKID 16-03-07 09:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
altceva :
- am foarte multzii prieteni care merg de obicei la "pescarus" la "lumea buna" , apropo vineri 10.03 si TAU era acolo
- si cam umbla vorba peacolo pe la pescarie , ca la "farfurie" se aduna o gramada de "infumuratzi" cu ,,care nu se pre poate intra in vorba - sincer eu de cand merg la farfurie nu am perceput asa , dar oare de ce p..a mea ies tot felul de vorbe dastea ?

AAlpine1 16-03-07 10:50

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM (Post 800492)
aew-ule, cand vi la spirala sa faci o urinoterapie ? :))

te las pe tine sa faci dinastea :P eu inca nu am nevoie de terapii :P
nu ma bag....

AAlpine1 16-03-07 10:51

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 801071)
-bai , hellooo , dar cine e"guru" acolo deobicei , ca eu nu ma prinsai - ca daca e sa fie asa cu figurii "zic si pas eu ca DAC-ul"
-din punctul meu de vedere , cu "acaret" sau fara , bine e sa fim acolo , om vedea noi ce "spirala" sau "triplu surub" o iesii

hai stima

cum mah nu sti cine e guru ??? sa iti fie rusine .........

AAlpine1 16-03-07 11:18

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 801079)
altceva :
- am foarte multzii prieteni care merg de obicei la "pescarus" la "lumea buna" , apropo vineri 10.03 si TAU era acolo
- si cam umbla vorba peacolo pe la pescarie , ca la "farfurie" se aduna o gramada de "infumuratzi" cu ,,care nu se pre poate intra in vorba - sincer eu de cand merg la farfurie nu am perceput asa , dar oare de ce p..a mea ies tot felul de vorbe dastea ?

mama gata daca TAU se duce in pesca acolo ma duc si eu :))))))))

eu zic sa faceti gasti......... gasca farfurie-spirala, gasca pescarus-reisarii
gasca dacia rali tim.........

SUPAPA_Jr 16-03-07 12:01

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Cine merge diseara la farfurie? :)) are cineva 2 locuri sa ma ia si pe mine de la tineretului??

AAlpine1 16-03-07 14:25

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
asa mare esti de iti trebuie 2 locuri ?

SUPAPA_Jr 16-03-07 16:38

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Nu...ma gandeam ca mai vin cu cineva :))=)) o sa fiu acolo diseara...acu depinde cine vine si cine pleaca in ''alte locuri''

gabitu2007 16-03-07 19:09

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
daca e vorba de ( guru ) io nu mai vin ...... ....
poze cu masina mea


All times are GMT +2. The time now is 06:28.

- Copyright 2026 4Tuning