Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

gabryel21 04-05-12 15:22

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
nu ai numai material numai cu patratele culori simple? de ex albastru simplu fara modele pe el si negru?

FlorentinPavel 14-05-12 11:34

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Salut!
Pe mine ma intereseaza niste stofa auto gri, simplu, sa inlocuiesc o margine dintr-o tapiterie gaurita.
Atasez o poza cu scaunele mele, ma intereseaza stofa de pe margini, nu modelul din centru. ai ceva asemanator ?

crysty.bobok 14-05-12 12:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by gabryel21 (Post 5009467)
nu ai numai material numai cu patratele culori simple? de ex albastru simplu fara modele pe el si negru?

Nu.

Quote:

Originally Posted by FlorentinPavel (Post 5022620)
Salut!
Pe mine ma intereseaza niste stofa auto gri, simplu, sa inlocuiesc o margine dintr-o tapiterie gaurita.
Atasez o poza cu scaunele mele, ma intereseaza stofa de pe margini, nu modelul din centru. ai ceva asemanator ?

Nu.

Georgian03 27-05-12 13:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Daca se poate as dori si eu acest model dar pe nunte de verde.
Multumesc anticipat.

crysty.bobok 27-05-12 14:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Georgian03 (Post 5040628)
Daca se poate as dori si eu acest model dar pe nunte de verde.
Multumesc anticipat.

Nu am, doar modelele de la pagina 6!

Addr 01-07-12 11:39

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut ai mai adus ceva nou ?

crysty.bobok 01-07-12 12:18

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Addr (Post 5086070)
Salut ai mai adus ceva nou ?

Nu, și nici nu o să primesc prea curānd!

chocko 06-11-12 15:12

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
salut, m-ar interesa si pe mine 2 m de material ca-n poza daca mai ai sau ceva modele mai noi?

CoMy199 25-01-13 14:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut ce model de material mai ai?

Tweety_rzw 03-02-13 23:25

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
As vrea sa stiu daca ai 3 m de modelu asta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1321734119

Si ce latime are materialul ? Astept pm !

Edit : sau modelul acesta si ma intereseaza si latimea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1303505207

crysty.bobok 04-02-13 06:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Primul model il am , este putin mai gros ca restul materialelor nu stiu daca ar merge pe plafon. Toate materialele au latime 1.40m

CoMy199 04-02-13 23:04

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
o poza cu ce ai? te Rog! Ms

Tweety_rzw 04-02-13 23:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 5347711)
Primul model il am , este putin mai gros ca restul materialelor nu stiu daca ar merge pe plafon. Toate materialele au latime 1.40m

trimite si mie 4 metrii din primul model te rog uite id meu tweety_razvy si vorbim pe mess pt adresa !

crysty.bobok 05-02-13 16:38

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CoMy199 (Post 5349048)
o poza cu ce ai? te Rog! Ms

Am atașat 2 poze cu modelele disponibile.

Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 5349065)
trimite si mie 4 metrii din primul model te rog uite id meu tweety_razvy si vorbim pe mess pt adresa !

Primul model este cel mai grosuț la 30lei/ml cu lățime de 1.40m. Acum ți-am dat add, cu tine am vorbit la telefon ?!

CoMy199 05-02-13 17:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut! cu mine ai vorbit.. pe verde nu ai ?


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning