![]() |
Re: Membri noi
8) am o intrebare ma chinui sa ma inscriu si eu de mult! adica ..........! in fine am sa reusesc si eu si..devin un nou intrus!
|
Re: Membri noi
-Ia incearca.....sa vedem ..reusesti?
|
Re: Membri noi
1 Attachment(s)
si eu cu un cielo rosu stock... am postat si eu aici ca sa nu ma mai strige "baiatu' " :D MaTzA ok? :D...
|
Re: Membri noi
Man NSL e cel mai tare club din Romania incearca si dak vei da dovada k meriti sa fii membru atunci e ok. In orice caz mult bafta.
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
acum ce sa fac... trebuia sa ma conformez organului :)
|
Re: Membri noi
:)))))))))) super tare faza :)))
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Quote:
ce sa le ceri si lor...:lol: |
Re: Membri noi
sa mai spun ca s-a luat gaborul de mine cand am fost la sectie...tot o tinea una si buna ca eu ma duc la curse..si ca sa-i spun si lui cand mai sunt...ce poti sa le ceri....
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Da...
Tare asta :lol: |
Re: Membri noi
4 Attachment(s)
salut.. si eu sunt membru nou..de sambata...ma prezint cu un bmw e46 318ci motor 1.9 118 cp.. stock..pt moment.. sper ca pana la legalele de pe 29 sa ii mai ridic putin puterea.Sfaturile sunt binevenite.
|
Re: Membri noi
Bun venit in Marea Familie NSL....sa auzim numai de bine!!!bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning