Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

laguna1 09-04-07 02:17

Re: Membri noi
 
8) am o intrebare ma chinui sa ma inscriu si eu de mult! adica ..........! in fine am sa reusesc si eu si..devin un nou intrus!

F_L_R 09-04-07 07:18

Re: Membri noi
 
-Ia incearca.....sa vedem ..reusesti?

MaTzA 09-04-07 23:24

Re: Membri noi
 
1 Attachment(s)
si eu cu un cielo rosu stock... am postat si eu aici ca sa nu ma mai strige "baiatu' " :D MaTzA ok? :D...

criss_cars 09-04-07 23:47

Re: Membri noi
 
Man NSL e cel mai tare club din Romania incearca si dak vei da dovada k meriti sa fii membru atunci e ok. In orice caz mult bafta.

Slim29 09-04-07 23:52

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by MaTzA (Post 843177)
si eu cu un cielo rosu stock... am postat si eu aici ca sa nu ma mai strige "baiatu' " :D MaTzA ok? :D...

deci masinile care iese in evidenta si agresive sa ne prezinte talonu !:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cine stie cunoaste >:) << vb unui cap de creta

MaTzA 10-04-07 00:16

Re: Membri noi
 
acum ce sa fac... trebuia sa ma conformez organului :)

shaid-kid 10-04-07 17:46

Re: Membri noi
 
:)))))))))) super tare faza :)))

Danny-future STN 11-04-07 15:26

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5 (Post 843238)
deci masinile care iese in evidenta si agresive sa ne prezinte talonu !:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cine stie cunoaste >:) << vb unui cap de creta

SI CARE ESTE AGRESIVE :P:P:P

andrey17 11-04-07 16:44

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Danny-***ure STN (Post 846145)
SI CARE ESTE AGRESIVE :P:P:P

pe asa a zis cap de creta ala .. si o cap de creta de s.e.x. feminin s-a dus direkt la cielo si akolo mai erau 3 impreza wrx , vreo 2-3 bmw, si ink cateva masini .... [slim] am uitat sa ma loghez pe user-ul meu si am dat edit :D

George_P. 14-04-07 14:36

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5 (Post 843238)
deci masinile care iese in evidenta si agresive sa ne prezinte talonu !:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: cine stie cunoaste >:) << vb unui cap de creta

da da...

ce sa le ceri si lor...:lol:

MaTzA 15-04-07 02:04

Re: Membri noi
 
sa mai spun ca s-a luat gaborul de mine cand am fost la sectie...tot o tinea una si buna ca eu ma duc la curse..si ca sa-i spun si lui cand mai sunt...ce poti sa le ceri....

NSL_KiwY 15-04-07 03:05

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by MaTzA (Post 852021)
sa mai spun ca s-a luat gaborul de mine cand am fost la sectie...tot o tinea una si buna ca eu ma duc la curse..si ca sa-i spun si lui cand mai sunt...ce poti sa le ceri....

Treb. sa ii zici ca pe 29 la mare sunt curse :lol: :lol: :lol:

George_P. 15-04-07 15:57

Re: Membri noi
 
Da...

Tare asta :lol:

pHlow 17-04-07 02:07

Re: Membri noi
 
4 Attachment(s)
salut.. si eu sunt membru nou..de sambata...ma prezint cu un bmw e46 318ci motor 1.9 118 cp.. stock..pt moment.. sper ca pana la legalele de pe 29 sa ii mai ridic putin puterea.Sfaturile sunt binevenite.

andrey17 17-04-07 06:58

Re: Membri noi
 
Bun venit in Marea Familie NSL....sa auzim numai de bine!!!bafta


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning