![]() |
re: E36 318IS Slow Build
gata rodaju:))....sa mor in puscarie cum face....
|
re: E36 318IS Slow Build
Gata rodaju?....
In cateva zile e iar pe butuci ca dee Dann nu se poate abtine:lol::lol::lol::lol: |
re: E36 318IS Slow Build
ce rodaj ma?la volanta sau la ambreiaj? :))
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
macar strange bani si ia alta volanta...o sa-mi multumesti mai tarziu
daca vrei iti dau de oltcit,sigur e mai usoara ca a ta :lol: |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
P.S : draq mai dă jos cutia sa schimbe volanta !(mai bine strāng banii pt. altceva,jante,toba sport,kit M(sau nu)...etc,etc ! |
re: E36 318IS Slow Build
Mai bine iti pui GPL :)))
La capitolul asta vorbeste cu Gaina, ca el e profesor =)) P.S.: Daca ti se duce dreacu iar cutia eu NU te mai tractez !!! |
re: E36 318IS Slow Build
|
re: E36 318IS Slow Build
Care stie cum se da jos termostatul sau daca are cineva un tutorial ar fi bine venit !(imi fierbe motorul si da apa afara ca la fantana arteziana) :lol::lol::lol:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Ai rezolvat problema cu termostatul ??? Dc nu mi-ai spus si mie de problema asta :) La mine pe forum .... :) ??? Bafta in continuare la masinuta. ;) |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
[QUOTE=eMH;4441909]Mai bine iti pui GPL :)))
La capitolul asta vorbeste cu Gaina, ca el e profesor =)) Eu unu zic ca un GPL pe o masina de asta ca a ta ar fi de toata jena :( akm u faci ce vrei ... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:03. |
- Copyright 2026 4Tuning