Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 31-03-11 22:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
se vede fain masina ta! fix ca "broscuta" sare pe drumurile bune din orasul lui nechita

2slow4u 01-04-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4216877)
se vede fain masina ta! fix ca "broscuta" sare pe drumurile bune din orasul lui nechita

Eheee uneori nu imi vine sa cred ca pot exista astfel de drumuri, si drumurile de tara acoperite cu piatra concasata sunt mai drepte....

Bondellu 02-04-11 02:05

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
407 DDD copou tonight, salutari pe aceasta cale.

vLd91 02-04-11 13:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut pe 2slow4u...B-64-UEC...cum vin doi baieti spre dancu la IPA....02.04.2011....salut...si felicitari pentru masina...arata super

2slow4u 02-04-11 14:09

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vLd91 (Post 4220787)
vazut pe 2slow4u...B-64-UEC...cum vin doi baieti spre dancu la IPA....02.04.2011....salut...si felicitari pentru masina...arata super

O sa ma mai vezi pe acolo cateva saptamani pana se termina santierul la fostul abator :)

Bogdan.IS 02-04-11 15:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4219939)
407 DDD copou tonight, salutari pe aceasta cale.

de cate ori am trecut pe langa masina ... dar niciodata nu era vlad prin preajma ::-P

vlad87 02-04-11 15:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Bondellu (Post 4219939)
407 DDD copou tonight, salutari pe aceasta cale.

Am dat un claxon intarziat... am uitat ca acum esti pe Peugeot :)

Bogdan :rolleyes2

vLd91 02-04-11 19:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
2slow4u....cand am sa mai vad masina pe acolo si am sa am timp am sa ma opresc putin sa ma uit si eu la masina :D si poate ai sa fii si tu pe acolo si o sa mai stam de vorba :P

Bondellu 02-04-11 23:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4221040)
Am dat un claxon intarziat... am uitat ca acum esti pe Peugeot :)

Bogdan :rolleyes2

momentan pe peugeot acus pe logan sau ceva galben oricum salutari, am auzit claxonul;))

@2slow eu acum am facut legatura ca suntem vecini.Eu te stiam cu kalos rosu daca nu ma insel.salutari:p

Bogdan.IS 03-04-11 08:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eu l-am mai vazut pe andrei(2slow4u) cu un TATA :))) .. cate masini dom'le :-P

2slow4u 03-04-11 09:48

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu eram sigur daca esti tu bondellu, cel cu peugeotul, salutare. Ahaaaa kalosul rosu l-am vandut cand am terminat leasing-ul si am dat avans pentru opel acum 4 ani :)

Bogdane, cu autoutilitara TATA merge tata, si uneori eu :))

Bondellu 03-04-11 10:40

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4222596)
Nu eram sigur daca esti tu bondellu, cel cu peugeotul, salutare. Ahaaaa kalosul rosu l-am vandut cand am terminat leasing-ul si am dat avans pentru opel acum 4 ani :)

Bogdane, cu autoutilitara TATA merge tata, si uneori eu :))

eh acum ne stim salut vecine:))

grg_92 04-04-11 18:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG azi la 15:35 in podu ros...mergea cam tare:oops:

CRyS` 04-04-11 18:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
De la NFS i se trage! :lol:

Bogdan.IS 04-04-11 19:45

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Claxonat azi una bucata 407 BT $% DDD , in fata la pim-ul mare :-P


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning