Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

eduard_1 20-04-11 10:56

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
ai dreptate .... s-au scris 7 pagini de pomana! poate lua careva inima in dinti si sa inceapa organizarea?

stefan72 20-04-11 11:43

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 4270329)
@Stefan
In primul rand nu stiu cine esti,daca ne cunoastem de undeva de iti permiti sa cataloghezi ce vreau eu sau nu.
Daca esti atat de ahtiat dupa intalnirile bmwclub nu ai decat sa te duci,nu te retine nimeni.Dar nu mai face atata propanganda pentru ei.Pentru mine si altii ca mine acolo au ramas cativa baieti care inca mai sunt de treaba ,restul sunt paraleli si plini de basini.Daca merg la intalnire,merg sa ma simt bine,sa ma destind si sa stau cu prieteni cu care am ce vorbi nu sa ma enervez.
Cat despre intalnirele lor din punct de vedere organizatoric nu sunt rau facute,din contra...chiar reusesc sa atraga o parte din dealerii bmw alaturi de ei...ceea ce e un mare lucru.Cine nu crede poate incerca sa intre in contact cu orice dealer si se va convinge.


nu am avut intentia de a cataloga ceea vrei sau nu. ma refeream strict la ... diferentierea pe modele. atat si nimic mai mult. acest lucru nu se face "dincolo".8)
personal nu mi se pare un lucru normal.
la chestia cu "paralelismul si basinile"...iti dau dreptate. dar aceste aspecte le intalnim la mai tot pasul.
am idee cati nervi si bani iti "consuma" un astfel de eveniment ... daca esti organizator. presupun ca ai fost organizator in 2008(?) la bmwclub...

stefan72 20-04-11 11:46

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by eduard_1 (Post 4270726)
ai dreptate .... s-au scris 7 pagini de pomana! poate lua careva inima in dinti si sa inceapa organizarea?

cum au mai subliniat si altii...nu este simplu defel.
necestita timp, bani.... lucruri care in ziua de astazi sunt "deficitare".
sorti de izbanda ar avea mai repede intalnirile zonale....cred.

stefan72 20-04-11 11:51

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
[QUOTE=da_joint;4270329]
Asa ca prefer ca ceea ce voi face de acum inainte in materie de intalniri sa fie numai cu porti inchise si pe baza de invitatii,iar rezultatele le veti putea compara ceva mai tarziu.
QUOTE]

in modul acesta ... chai o sa eviti "jmecherii si basinile".
good point!:peace:

eduard_1 20-04-11 15:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
+1 pt Stef .... dar pe ce baza se va intra la intrunire?

stefan72 20-04-11 19:26

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
garantat organizatorul va stabili anumite criterii si isi va lua masuri pentru a evita prezenta ... "unor personalitati nedorite".

bafta in organizare !

Lymbutza 20-04-11 21:31

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Discutia deja a luato razna :rolleyes2 .

Intalnirea Anuala BMWClub nu are nici cea mai mica legatura cu vrea sa se realizeze aici .

Nu vreau sa fiu inteles gresit , nu zic nimic despre intalnirea BMWClub , este foarte ok , insa eu unul nu am de gand sa particip , nici anul asta , nici in anii ce vor urma , acolo este mai mult o intalnire de relaxare , se vine cu sotii , prietene , copii ETC . . . Plus ca este o cheltuiala destul de mare , nu zic ca nu imi permit asa ceva , insa prefer sa cheltui in altfel acei bani .

Intalnirea de anul trecut , mie personal mi sa parut chiar foarte reusita . Nu stiu de ce se tot sustine ca a fost prost organizata .

Imi pare sincer rau ca din cauza unor orgolii nu vom avea partea de o intalnire anul acesta . Daca se ocupau aceleasi persoane de organizare si anul acesta eu sunt sigur ca iesea ceva si mai frumos , doar aveau deja experinta ; in fine fiecare stie ce si cum , insa e pacat .

Lymbutza 20-04-11 21:57

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by jm3k3rd3mik (Post 4272053)
Aici te contrazic......de ce sa nu vin cu prietena, sau cu sotia? Poate sunt la fel de pasionate ca si mine de BMW si mai ales de E36....de ce sa nu vin cu fimio care e bolnav dupa masini ? ? ?
Tu ai macar o prietena stabila ? Si daca ai, sigur nu-i plac masinile, ca d-aia n-o iei cu tine :lol: Sa nu te-ntreb daca esti insurat, ca asta mi-am dat seama numai din ce-ai tastat mai sus.................


Pai tocmai din cauza asta am si spus ce am spus . Este o intalnire foarte OK , insa acolo lumea vine sa se relaxeze cu familia , eu am 22 de ani , nu am inca in cap sa ma stabilesc la casa mea . Poate azi umblu cu una , maine cu alta , poimaine nu am pe nimeni . . . fiecare cu stilul lui de viata .
Nu am nimic impotriva cu cei care participa , cand va fi cazul voi fi si eu prezent .

Oricum , nu asta vroiam sa subliniez , ideea era ca E36 Meeting este un altfel de intrunire , ar trebui sa fie ceva haotic , dar organizat . Anul trecut cand sa mers prin Brasov a fost dea dreptul minunat , 4 benzi , sens unic , numai E36 . . . Sper ca mam facut inteles si ca nu sa simtit nimeni jignit !

abby3325 01-05-11 10:19

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Totusi .. e deja 01.05.2011 .. si inca nimic .. ?
Macar de s-ar spune clar "facem ceva" sau "nu mai facem nimic", sa ne stim de o treaba, sa nu ne facem planuri, alte planuri, sa nu mai visam .. :)

Cipilica 01-05-11 11:53

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Asta e ceva de genul:
"Hai sa spargem o banca sa facem rost de bani. Tu faci totul si la sfarsit impartim banii."
Daca macar 2/3 din cei care va agitati aici faceati si ceva in sensul asta tot iesea ceva ;).
Asa ca ori puneti osul la treaba, ori calmati-va si asteptati. Cu siguranta daca cineva va organiza ceva va va anunta. Cum si pe cine trebuie.



Din partea mea numai respect, tuturor celor care il merita!

abby3325 01-05-11 12:18

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Cipilica .. hai sa nu fim rautaciosi .. la o adica si comentariul tau de mai sus e degeaba, inutil, sau se poate considera "bagare in seama" pt. ca nu ajuta pe nimeni cu nimic ..
Doream sa fie un fel de "up", nimic mai mult si dupa cum am spus, ar fi bine de stiut daca se va intampla ceva sau nu, ca sa isi faca (sau nu) lumea planuri .. (poate unii au un servici care ii solicita si in weekend si ar dori sa-si aranjeze un liber, si din multe alte motive ar fi bine de stiut inainte, nu ? )

liviu tex 16-05-11 21:04

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????

ady0scorpion 17-05-11 11:14

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
up........

EmyM6 17-05-11 18:16

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
up si de la mn

Billy c25xe 17-05-11 21:36

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
up up dar nimeni nu vine cu o varianta de intalnire .

Eu propun sa ne vedem cativa pe aici prin zona , intr-o parcare , o ieseala pana la padure si gata . Ce a fost anul trecut este clar ca nu o sa se mai faca . Dar daca propunem asa , discriminam pe cei din afara bucurestiului , daca vrem ceva mai mare , nu se inghesuie lumea si tot asa .

Pacat ca cei care chiar sunt greii sectiunii bmw nu se implica mai mult , ei chiar pot face ceva , eu pot tasta pana maine , nu am rating-ul popularitatii ridicat pt. a fi si credibil .


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning