![]() |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
ai dreptate .... s-au scris 7 pagini de pomana! poate lua careva inima in dinti si sa inceapa organizarea?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
nu am avut intentia de a cataloga ceea vrei sau nu. ma refeream strict la ... diferentierea pe modele. atat si nimic mai mult. acest lucru nu se face "dincolo".8) personal nu mi se pare un lucru normal. la chestia cu "paralelismul si basinile"...iti dau dreptate. dar aceste aspecte le intalnim la mai tot pasul. am idee cati nervi si bani iti "consuma" un astfel de eveniment ... daca esti organizator. presupun ca ai fost organizator in 2008(?) la bmwclub... |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
necestita timp, bani.... lucruri care in ziua de astazi sunt "deficitare". sorti de izbanda ar avea mai repede intalnirile zonale....cred. |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
[QUOTE=da_joint;4270329]
Asa ca prefer ca ceea ce voi face de acum inainte in materie de intalniri sa fie numai cu porti inchise si pe baza de invitatii,iar rezultatele le veti putea compara ceva mai tarziu. QUOTE] in modul acesta ... chai o sa eviti "jmecherii si basinile". good point!:peace: |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
+1 pt Stef .... dar pe ce baza se va intra la intrunire?
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
garantat organizatorul va stabili anumite criterii si isi va lua masuri pentru a evita prezenta ... "unor personalitati nedorite".
bafta in organizare ! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Discutia deja a luato razna :rolleyes2 .
Intalnirea Anuala BMWClub nu are nici cea mai mica legatura cu vrea sa se realizeze aici . Nu vreau sa fiu inteles gresit , nu zic nimic despre intalnirea BMWClub , este foarte ok , insa eu unul nu am de gand sa particip , nici anul asta , nici in anii ce vor urma , acolo este mai mult o intalnire de relaxare , se vine cu sotii , prietene , copii ETC . . . Plus ca este o cheltuiala destul de mare , nu zic ca nu imi permit asa ceva , insa prefer sa cheltui in altfel acei bani . Intalnirea de anul trecut , mie personal mi sa parut chiar foarte reusita . Nu stiu de ce se tot sustine ca a fost prost organizata . Imi pare sincer rau ca din cauza unor orgolii nu vom avea partea de o intalnire anul acesta . Daca se ocupau aceleasi persoane de organizare si anul acesta eu sunt sigur ca iesea ceva si mai frumos , doar aveau deja experinta ; in fine fiecare stie ce si cum , insa e pacat . |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Quote:
Pai tocmai din cauza asta am si spus ce am spus . Este o intalnire foarte OK , insa acolo lumea vine sa se relaxeze cu familia , eu am 22 de ani , nu am inca in cap sa ma stabilesc la casa mea . Poate azi umblu cu una , maine cu alta , poimaine nu am pe nimeni . . . fiecare cu stilul lui de viata . Nu am nimic impotriva cu cei care participa , cand va fi cazul voi fi si eu prezent . Oricum , nu asta vroiam sa subliniez , ideea era ca E36 Meeting este un altfel de intrunire , ar trebui sa fie ceva haotic , dar organizat . Anul trecut cand sa mers prin Brasov a fost dea dreptul minunat , 4 benzi , sens unic , numai E36 . . . Sper ca mam facut inteles si ca nu sa simtit nimeni jignit ! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Totusi .. e deja 01.05.2011 .. si inca nimic .. ?
Macar de s-ar spune clar "facem ceva" sau "nu mai facem nimic", sa ne stim de o treaba, sa nu ne facem planuri, alte planuri, sa nu mai visam .. :) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Asta e ceva de genul:
"Hai sa spargem o banca sa facem rost de bani. Tu faci totul si la sfarsit impartim banii." Daca macar 2/3 din cei care va agitati aici faceati si ceva in sensul asta tot iesea ceva ;). Asa ca ori puneti osul la treaba, ori calmati-va si asteptati. Cu siguranta daca cineva va organiza ceva va va anunta. Cum si pe cine trebuie. Din partea mea numai respect, tuturor celor care il merita! |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
Cipilica .. hai sa nu fim rautaciosi .. la o adica si comentariul tau de mai sus e degeaba, inutil, sau se poate considera "bagare in seama" pt. ca nu ajuta pe nimeni cu nimic ..
Doream sa fie un fel de "up", nimic mai mult si dupa cum am spus, ar fi bine de stiut daca se va intampla ceva sau nu, ca sa isi faca (sau nu) lumea planuri .. (poate unii au un servici care ii solicita si in weekend si ar dori sa-si aranjeze un liber, si din multe alte motive ar fi bine de stiut inainte, nu ? ) |
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
up........
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
up si de la mn
|
Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
up up dar nimeni nu vine cu o varianta de intalnire .
Eu propun sa ne vedem cativa pe aici prin zona , intr-o parcare , o ieseala pana la padure si gata . Ce a fost anul trecut este clar ca nu o sa se mai faca . Dar daca propunem asa , discriminam pe cei din afara bucurestiului , daca vrem ceva mai mare , nu se inghesuie lumea si tot asa . Pacat ca cei care chiar sunt greii sectiunii bmw nu se implica mai mult , ei chiar pot face ceva , eu pot tasta pana maine , nu am rating-ul popularitatii ridicat pt. a fi si credibil . |
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning