Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

radu_rs 21-10-11 00:16

Re: Machete si... soferii lor
 
Super tare sedinta. Arata foarte bine machetele, figurinele sunt interesnate, pe stilul junker... gagicul are o freza gen Songoku. :lol:
As vrea sa vad figurine domnite la urmatoarea sesiune :evil_laug

promo 21-10-11 01:46

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4657966)
Astazi am fost invitat la o intalnire a unor modele BMW adevarate. Atmosfera ok, personaje incantate sa profite de ultimele zile frumoase ca sa isi scoata muschii mecanici la aer. Cateva poze, iar evenimentul mai pe larg aici

Attachment 2192188

Attachment 2192189

P.S.: Cateva persoane care treceau prin zona se uitau cam lung...sa fie oare din cauza numelor putin stranii ale soferilor, Jerry si Ozakick sau din cauza culorii nebune a CSL-ului?:?:

cred ca se uitau la nenea imbracat in roz... :) nu mai vazusera gay cu bmw :))

steaua23 23-10-11 00:33

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
unimog u401

2010 23-10-11 06:02

Re: Machete si... soferii lor
 
super potrivit..nici ca se putea mai bine!

ai cumparat toate figurinele de pe piata???:lol:

steaua23 23-10-11 10:06

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4663043)
super potrivit..nici ca se putea mai bine!

ai cumparat toate figurinele de pe piata???:lol:

Haha :lol: . Mai sunt cateva de luat :lol:

2010 23-10-11 13:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4663353)
Haha :lol: . Mai sunt cateva de luat :lol:

o veste buna..am sa mor de ciuda pana la urma..:lol:

CIPONE 25-10-11 03:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4663715)
o veste buna..am sa mor de ciuda pana la urma..:lol:

chill out bre ca ti vine si tie lotul...;)

2010 25-10-11 07:59

Re: Machete si... soferii lor
 
atunci shad linistit bre!:oops:

model collector 25-10-11 13:37

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
..................

2010 25-10-11 15:09

Re: Machete si... soferii lor
 
da ce culori ai la machete bre...
super tare si poza asta!!!

model collector 25-10-11 17:06

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4668479)
da ce culori ai la machete bre...
super tare si poza asta!!!

Ha ha, esti primul care s-a sesizat la faza cu culorile. Intr-adevar caut culori deosebite pentru machetele mele. Merci Costi!

radu_rs 27-10-11 00:08

Re: Machete si... soferii lor
 
Super poza! Chiar ca ai culori tari pe machete... stiu caz concret cu R8 si nu numai. :-P

model collector 27-10-11 08:40

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by radu_rs (Post 4672166)
Super poza! Chiar ca ai culori tari pe machete... stiu caz concret cu R8 si nu numai. :-P

Chiar, R8-ul ar merge bine la figurinele astea;)

radu_rs 27-10-11 11:49

Re: Machete si... soferii lor
 
Sustin ideea. Mi-ar placea sa vad asta. :yes:

2010 27-10-11 20:51

Re: Machete si... soferii lor
 
mi tu...


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning