![]() |
Re: B 64 M V P
3 Attachment(s)
cotiera mea cu tot cu adaptarea pt geamurile electrice pe spate :arrow: :arrow: :arrow:
|
Re: B 64 M V P
frumos...chiar imi place..gust...voseste si tu negre suruburile de la geamurile electrice din spate...arata cam neterminiata cu alea albe...salut
|
Re: B 64 M V P
cat ai dat pe cotiera???
|
Re: B 64 M V P
dap razvane asa o sa fac ca mai am cate ceva de retushat la ea, dar m-am grabit sa pun poze cu ea. cotiera m-a costat 100 RON din vitan.
|
Re: B 64 M V P
nu vrei sa iti vopsesti consola centrala in culoarea masinii?eu la fosta masina(stii ca am avut ca a ta), am avut vopsita aia si arata foarte bine...si sfatul meu, nu vopsi cu spray, pe bune, parerea mea mergi la o vopsitorie sa iasa bine...ciao;)
|
Re: B 64 M V P
sal ,marfa cotiera din vitan ai luat-o???
|
Re: B 64 M V P
dap din vitan. si o sa mai pun si pozele cu aparatorile de noroi fata+spate ca de alea am uitat.
|
Re: B 64 M V P
nu am uitat de poze dar nu am cu ce sa le scot din tel asa ca o sa mai intarzie putintel :P
|
Re: B 64 M V P
k...asteptam...suntem ingaduitori...;)
|
Re: B 64 M V P
imi plac huse tale ortopedice. De unde le-ai luat si cat ai dat pe ele?
|
Re: B 64 M V P
Se gasesc in Vitan la 130 ron setul :)
|
Re: B 64 M V P
pozele...suntem curiosi...cel putin eu...:D
|
Re: B 64 M V P
vroiam initial sa-mi iau cu albastru (eu albastru marin am ), dar vazand ce misto se schimba interiorul cu gri ,m-am hotarat.Revin cu poze pe thread meu
|
Re: B 64 M V P
eu le-am primit cadou de la gagica :D da stiu ca a dat pe ele 110, asa ca puneti fetele la inaintare pt reduceri :D ! ! !
|
Re: B 64 M V P
sorin_pss sa stii ca e culoarea identica cu ce din interiorul loganului si zici ca-s turnate pt logan, tre sa mai faci niste mici retusuri la ele dar merita investitia iti garantez ;) !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:58. |
- Copyright 2026 4Tuning