Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-64-MVP 16-07-07 21:03

Re: B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
cotiera mea cu tot cu adaptarea pt geamurile electrice pe spate :arrow: :arrow: :arrow:

coman razvan 16-07-07 21:57

Re: B 64 M V P
 
frumos...chiar imi place..gust...voseste si tu negre suruburile de la geamurile electrice din spate...arata cam neterminiata cu alea albe...salut

SirNenea 17-07-07 00:13

Re: B 64 M V P
 
cat ai dat pe cotiera???

B-64-MVP 17-07-07 05:16

Re: B 64 M V P
 
dap razvane asa o sa fac ca mai am cate ceva de retushat la ea, dar m-am grabit sa pun poze cu ea. cotiera m-a costat 100 RON din vitan.

coman razvan 19-07-07 08:55

Re: B 64 M V P
 
nu vrei sa iti vopsesti consola centrala in culoarea masinii?eu la fosta masina(stii ca am avut ca a ta), am avut vopsita aia si arata foarte bine...si sfatul meu, nu vopsi cu spray, pe bune, parerea mea mergi la o vopsitorie sa iasa bine...ciao;)

B-87-CTE 25-07-07 02:16

Re: B 64 M V P
 
sal ,marfa cotiera din vitan ai luat-o???

B-64-MVP 25-07-07 05:02

Re: B 64 M V P
 
dap din vitan. si o sa mai pun si pozele cu aparatorile de noroi fata+spate ca de alea am uitat.

B-64-MVP 08-08-07 05:25

Re: B 64 M V P
 
nu am uitat de poze dar nu am cu ce sa le scot din tel asa ca o sa mai intarzie putintel :P

coman razvan 08-08-07 11:26

Re: B 64 M V P
 
k...asteptam...suntem ingaduitori...;)

sorin_pss 13-08-07 16:49

Re: B 64 M V P
 
imi plac huse tale ortopedice. De unde le-ai luat si cat ai dat pe ele?

B-61-KYS 14-08-07 09:59

Re: B 64 M V P
 
Se gasesc in Vitan la 130 ron setul :)

coman razvan 14-08-07 11:58

Re: B 64 M V P
 
pozele...suntem curiosi...cel putin eu...:D

sorin_pss 14-08-07 12:02

Re: B 64 M V P
 
vroiam initial sa-mi iau cu albastru (eu albastru marin am ), dar vazand ce misto se schimba interiorul cu gri ,m-am hotarat.Revin cu poze pe thread meu

B-64-MVP 14-08-07 18:37

Re: B 64 M V P
 
eu le-am primit cadou de la gagica :D da stiu ca a dat pe ele 110, asa ca puneti fetele la inaintare pt reduceri :D ! ! !

B-64-MVP 14-08-07 18:39

Re: B 64 M V P
 
sorin_pss sa stii ca e culoarea identica cu ce din interiorul loganului si zici ca-s turnate pt logan, tre sa mai faci niste mici retusuri la ele dar merita investitia iti garantez ;) !!!


All times are GMT +2. The time now is 18:58.

- Copyright 2026 4Tuning