Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Colectii si Colectionari (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari.html)
-   -   Brichete si soldatei (https://forum.4tuning.ro/651-colectii-colectionari/217736-brichete-soldatei.html)

2010 26-08-11 21:12

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by ovibonaparte (Post 4546053)
tot nu se incarca:sad:

mai incearca...

ovibonaparte 27-08-11 10:06

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
sa vedem...

2010 27-08-11 16:30

Re: Brichete si soldatei
 
pe asta o am si eu, foarte finuta..

ovibonaparte 27-08-11 18:42

Re: Brichete si soldatei
 
4 Attachment(s)
primele doua bucati sant mai demult luate,din perioada de ,,seceta'',bic din pacate e doar carcasa,apoi o bricheta pt. fanii lui 2PAC,ultima invelita in piele foarte bine lucrata.

2010 27-08-11 19:10

Re: Brichete si soldatei
 
frumoase toate!!!
vezi ce mai prinzi maine..

ovibonaparte 04-09-11 00:58

Re: Brichete si soldatei
 
5 Attachment(s)
una draguta si una busita rau din pacate,romaneasca...

2010 04-09-11 15:50

Re: Brichete si soldatei
 
marfa noua tot timpul..
am fost si eu in targ azi am gasit ceva brichete dar nu am luat nimic...a cam scazut interesul pentru ele..

ovibonaparte 14-09-11 16:18

Re: Brichete si soldatei
 
3 Attachment(s)
ultima achizitie,plus ceva chibrite ...

2010 16-09-11 18:17

Re: Brichete si soldatei
 
e originala??
faine si chibriturile, am avut si eu cam 30 de cutii..

ovibonaparte 16-09-11 18:37

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4589422)
e originala??
faine si chibriturile, am avut si eu cam 30 de cutii..

Daca te referi la inscriptie,doar atat are,YSL,YVES SAINT LAURENT ar putea insemna,dar nici vorba sa fie originala,altceva nu scrie pe ea...totusi e frumoasa...

2010 16-09-11 18:45

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by ovibonaparte (Post 4589458)
Daca te referi la inscriptie,doar atat are,YSL,YVES SAINT LAURENT ar putea insemna,dar nici vorba sa fie originala,altceva nu scrie pe ea...totusi e frumoasa...

pai de asta si intrebam...
e frumoasa!

ovibonaparte 20-09-11 08:33

Re: Brichete si soldatei
 
2 Attachment(s)
inca una,in stare foarte buna,se alatura surorii econ fagaras..

2010 20-09-11 14:44

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by ovibonaparte (Post 4595550)
inca una,in stare foarte buna,se alatura surorii econ fagaras..

multe modele au mai scos astia...
faina si asa!

balasan 01-10-11 20:46

Re: Brichete si soldatei
 
4 Attachment(s)
salut te intereseaza o bricheta sub forma de telefon?
ti'o donez tie daca vrei dar platesti decat transportul.
Uite poze:

2010 03-10-11 12:17

Re: Brichete si soldatei
 
Quote:

Originally Posted by balasan (Post 4618216)
salut te intereseaza o bricheta sub forma de telefon?
ti'o donez tie daca vrei dar platesti decat transportul.
Uite poze:

brichete nu prea am mai adunat in ultima vreme...mersik frumos de oferta mane!!!


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning