Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 22-10-10 22:16

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by aditzu08 (Post 3748124)
Salutare tuturor!
Ma bag si eu daca ma primiti cu un logan 1.5dci.
un link cu masina:https://forum.4tuning.ro/109-masina-m...eu-31-ram.html

O sa ajung si eu diseara la intalnire dar e posibil sa intarzii putin.

Multumim pentru prezenta din aceasta seara.Un logan deosebit.

Multumesc membrilor pentru prezenta si comportament.Totul a fost ok, cu exceptia momentului cand au intrat in cadru acei "raceri anonimi" ...Multumesc si fotografului.Asteptam pozele si comentariile celor prezenti azi, si nu numai.

L.E:Liviu ( 99-SAA ) a devenit vicepresedintele DW.

IMPORTANT !!! : Cerintelor de aderare in club s-a mai adaugat :
- masina membrului sa se incadreze la una din categoriile : drag - drift - expo.

bib_andrey 22-10-10 22:46

Re: DreamWorks
 
Bun venit noului vicepresedinte ! Deci banuiam bne care era una din surprize :D

Mai sunt si "reisari" daia..n`ai ce sa le faci...

Asteptam pozele de azi :twisted:

Alex30 22-10-10 22:54

Re: DreamWorks
 
In primul rand felicitari noului presedinte! In al 2-lea rand ce a fost in seara asta mie unul mi-a placut. A fost totul ok mai putin micile "incidente" care le-am avut cu bodyguarzii aia dar totul perfect bine nu se putea sa iasa. Aia nu aveau un habar, au venit intr-un mers de gasca plouata la noi si cica 'buna seara am inteles ca se aici se fac drifturi'...imi pare rau sa v-a zic da ati inteles gresit (unde naiba sa faci drifturi in parcarea de la SunPlaza ?!).

In final felicitari tuturor celor care au venit, felicitari membrilor actuali ai clubului si speram ca la fiecare intalnire sa fim tot atatia sau chiar mai multi. Cred ca sunt singurul care "a spart gheata" si a comandat sticker cu Roz...in primul rand merge cu toba si in al 2-lea rand imi place roz. Iese mai in evidenta...


Va saluta ZUZ(u)

B-99-SAA 22-10-10 23:08

Re: DreamWorks
 
In primu rand... multumesc lui Alex (NXdev) pentru functia de vicepresedinte... in al doilea rand, organizarea eu zic ca a fost ok in seara asta, desi prefer (cred ca toti sunt de acord) sa nu mai suferim, chiar daca avem cu ce... stiu ca va plac scarturile de roti, dar nu-si au rostul... cand vom organiza ceva in aer liber, e altceva... dar acolo sunt probleme cu paza si nu vrem sa ne strice locul... nu de alta dar vine iarna! Aviz amatorilor care pleaca de la meeting cu praf in urma, ca restu raman... si tot la noi vine paza... putin mai multa atentie va rugam :) In al treilea rand, azi a fost multa lume, pe mine probabil ca nu ma stia nimeni pentru ca am fost pe jos (cu ZUZU de fapt :lol:),dar sper ca pana saptamana viitoare sa fie gata masina. Asteptam sa faca Tweety prasolarele si stickerele (mai mici o idee te rog!). Trebuie sa avem si o discutie legata de "simpatizanti" si adevaratii membri. N-am nimic cu nimeni, toti au fost super ok in seara asta, dar vrem sa fie ceva sigur :) Tweety lasa-mi id de mess si nr de tel pe PM te rog! De la restu am...

Si ca sa fiu in regula ca membru (si vicepresedinte, deh..:lol:), aici e topicul cu masina... momentan e underconstruction la propriu, saptamana asta e gata... https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...co-99-saa.html

NXdev 23-10-10 00:09

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3749506)
In primul rand felicitari noului presedinte! In al 2-lea rand ce a fost in seara asta mie unul mi-a placut. A fost totul ok mai putin micile "incidente" care le-am avut cu bodyguarzii aia dar totul perfect bine nu se putea sa iasa. Aia nu aveau un habar, au venit intr-un mers de gasca plouata la noi si cica 'buna seara am inteles ca se aici se fac drifturi'...imi pare rau sa v-a zic da ati inteles gresit (unde naiba sa faci drifturi in parcarea de la SunPlaza ?!).

In final felicitari tuturor celor care au venit, felicitari membrilor actuali ai clubului si speram ca la fiecare intalnire sa fim tot atatia sau chiar mai multi. Cred ca sunt singurul care "a spart gheata" si a comandat sticker cu Roz...in primul rand merge cu toba si in al 2-lea rand imi place roz. Iese mai in evidenta...


Va saluta ZUZ(u)

Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3749530)
In primu rand... multumesc lui Alex (NXdev) pentru functia de vicepresedinte... in al doilea rand, organizarea eu zic ca a fost ok in seara asta, desi prefer (cred ca toti sunt de acord) sa nu mai suferim, chiar daca avem cu ce... stiu ca va plac scarturile de roti, dar nu-si au rostul... cand vom organiza ceva in aer liber, e altceva... dar acolo sunt probleme cu paza si nu vrem sa ne strice locul... nu de alta dar vine iarna! Aviz amatorilor care pleaca de la meeting cu praf in urma, ca restu raman... si tot la noi vine paza... putin mai multa atentie va rugam :) In al treilea rand, azi a fost multa lume, pe mine probabil ca nu ma stia nimeni pentru ca am fost pe jos (cu ZUZU de fapt :lol:),dar sper ca pana saptamana viitoare sa fie gata masina. Asteptam sa faca Tweety prasolarele si stickerele (mai mici o idee te rog!). Trebuie sa avem si o discutie legata de "simpatizanti" si adevaratii membri. N-am nimic cu nimeni, toti au fost super ok in seara asta, dar vrem sa fie ceva sigur :) Tweety lasa-mi id de mess si nr de tel pe PM te rog! De la restu am...

Si ca sa fiu in regula ca membru (si vicepresedinte, deh..:lol:), aici e topicul cu masina... momentan e underconstruction la propriu, saptamana asta e gata... https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...co-99-saa.html

Am vorbit cu o amica...si bodyguarzii au trecut intai pe la golfclub, s-au luat si de ei, apoi au venit la noi.Oamenii au auzit "scartaieli de roti" si "evacuari sparte", era si nomal ...
Zuz, respect omule pentru parasolar :)), o sa fi singurul.Probabil o sa mai apara 2-3 membrii, dupa ultima regula nu o sa mai acceptam pe oricine.

Cu placere Liviu ;).Incercam ca data viitoare sa fie mai multa liniste.Cine nu va tine cont de faptul acesta, zboara din club.Am fost ceva persoane :D, nu ma asteptam.Am vorbit si cu Razvan mai devreme la telefon, si da ... o sa ramanem numai cativa din aceasta seara.Sper sa nu se supere nimeni daca nu va fi primit in club, si sa mai astepte ceva vreme pana la momentul oportun.
Multumim.

Tweety_rzw 23-10-10 00:29

Re: DreamWorks
 
Foarte ok in aceasta seara si am vazut asa in mare pe cine intereseaza acest club si cine nu ! Imediat imi dau seama de caracterul omului,treaba e ca cine mai vine tare si scartzaie prin parcare are de dat cate un suc la toti cei din club:lol: 8) glm,nu dar vine iarna si nu imi convine sa stau afara in frig sa inghet si nu numai eu este vorba si de voi !

Pt contact id'ul meu este :tweety_razvy iar nr de tel este: 0769 695 906 !

SPER SA FIU SI EU ANUNTAT PE VIITOR cand veniti cu prietenii deoarece ati vazut ca au venit burtoshii aia azi ! Succese tuturor :lol:

daffy duck™ 23-10-10 01:25

Re: DreamWorks
 
si la voi au venit?:lol:

noi eram la G albastru si ne-am trezis cu ATVul intre noi :lol:

Alex30 23-10-10 06:58

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3749626)
Am vorbit cu o amica...si bodyguarzii au trecut intai pe la golfclub, s-au luat si de ei, apoi au venit la noi.Oamenii au auzit "scartaieli de roti" si "evacuari sparte", era si nomal ...
Zuz, respect omule pentru parasolar :)), o sa fi singurul.Probabil o sa mai apara 2-3 membrii, dupa ultima regula nu o sa mai acceptam pe oricine.

Cu placere Liviu ;).Incercam ca data viitoare sa fie mai multa liniste.Cine nu va tine cont de faptul acesta, zboara din club.Am fost ceva persoane :D, nu ma asteptam.Am vorbit si cu Razvan mai devreme la telefon, si da ... o sa ramanem numai cativa din aceasta seara.Sper sa nu se supere nimeni daca nu va fi primit in club, si sa mai astepte ceva vreme pana la momentul oportun.
Multumim.

Daca nu o sa mai fie nimeni o sa fiu singurul cu parasolarul ala

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3749700)
si la voi au venit?:lol:

noi eram la G albastru si ne-am trezis cu ATVul intre noi :lol:

Da...au venit si la noi. La noi au venit cu atv-ul si cu o masina

pustiu_FUG 23-10-10 09:37

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3749409)
- masina membrului sa se incadreze la una din categoriile : drag - drift - expo.

Deci cine ramane si cine zboara?:???:

NightClubRacer 23-10-10 11:24

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3749506)
In primul rand felicitari noului presedinte! In al 2-lea rand ce a fost in seara asta mie unul mi-a placut. A fost totul ok mai putin micile "incidente" care le-am avut cu bodyguarzii aia dar totul perfect bine nu se putea sa iasa. Aia nu aveau un habar, au venit intr-un mers de gasca plouata la noi si cica 'buna seara am inteles ca se aici se fac drifturi'...imi pare rau sa v-a zic da ati inteles gresit (unde naiba sa faci drifturi in parcarea de la SunPlaza ?!).

In final felicitari tuturor celor care au venit, felicitari membrilor actuali ai clubului si speram ca la fiecare intalnire sa fim tot atatia sau chiar mai multi. Cred ca sunt singurul care "a spart gheata" si a comandat sticker cu Roz...in primul rand merge cu toba si in al 2-lea rand imi place roz. Iese mai in evidenta...


Va saluta ZUZ(u)

si eu am roz :lol:

in alta ordine de idei, a fost misto aseara...mereu o sa apara insi care sa dea in masini :lol: si eu am venit cam tare in tromba pana am intrat in parcare, mereu fac asta in sun plaza :lol: oricum baieti k-lumea, see you next time!

IuLiaNo 23-10-10 13:23

Re: DreamWorks
 
15 Attachment(s)
Intr-un final am reusit sa scot si eu pozele, sper sa va placa, si scuze de intarziere

IuLiaNo 23-10-10 13:28

Re: DreamWorks
 
27 Attachment(s)
zececaractere

Tweety_rzw 23-10-10 13:41

Re: DreamWorks
 
Tari pozele :D

Fr33`e30 23-10-10 13:42

Re: DreamWorks
 
sal baietzi :D ... data viitoare poate vin si eu cu troaca curata sa putem face niste poz frumoase ... :D si cabrio :D ... si cu parasolar pe ea :D

pustiu_FUG 23-10-10 13:49

Re: DreamWorks
 
Si eu curata, promit sa las acasa coceni etc:D:lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning