Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

kox_24 11-01-11 23:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
eeee nu chiar asa de mult.vad ca ai inceput cu bara!!

liviu tex 12-01-11 13:26

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3976716)
mai e mult pana ajunge ca ala rosu ...


am montat bara de m3 .. iasa cam 2 degete pe lateral... nu-i stres. urmeaza evacuarea...
scuze pt. claritate ....

habar n-ai sa faci doua poze clare... de cand te asteptam!!!:lol::lol:

iasa frumos!! bafta!:D

RacerJunior 12-01-11 16:43

re: E46 - TM 77 EEE
 
Arata bine :).

Felicitari pentru ea.

Maniak22 12-01-11 17:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
Porno:):):)...frumos frumos

Caius TM 13-01-11 09:00

re: E46 - TM 77 EEE
 
kox-boss da :D eu sunt de parere ca un cazan bun se vede de la distanta :lol:

liviu tex ... m'ai prins la zid.. eram grabit si nu ai vrea sa vezi cu ce tel am facut pozele :lol: ...

RacerJunior & Maniak22 .. mersi pt. sustinere :p



ieri s-a decupat locasu pt. roata de rezerva... urmeaza toba M

C T 19 K R A 13-01-11 09:03

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumoasa foc masina.Felicitari proprietarului:-P

Caius TM 13-01-11 09:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
mersi pt. ironie! :lol:

sprinter 13-01-11 09:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by C T 19 K R A (Post 3980712)
Frumoasa foc masina.Felicitari proprietarului:-P

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3980733)
mersi pt. ironie! :lol:

A fost buna gluma, tre sa recunosti :lol:

Caius TM 13-01-11 11:58

re: E46 - TM 77 EEE
 
da frate, repet , sunt de parere ca un cazan bun se vede de la distanta :lol:

Caius TM 13-01-11 12:37

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cat sta masina la operatie la arad.. i'am luat alte incaltzari .. (ii surpriza, nu stie nebuna.) 8,5j ET 13 si 10j ET 15 ...
maine ma apuc sa le polisez... sper sa-i placa la nebuna.

laurentiu_tim 13-01-11 12:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
ce surprize mai faci si tu :lol:kinder :lol:

Ricardinho 13-01-11 12:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3981279)
cat sta masina la operatie la arad.. i'am luat alte incaltzari .. (ii surpriza, nu stie nebuna.) 8,5j ET 13 si 10j ET 15 ...
maine ma apuc sa le polisez... sper sa-i placa la nebuna.




Cum sa nu-i placa la nebuna :D asa frumuseti ? :D si un J dala porno :P ... Vreau si eu jante, ca aveti prea multe voi acolo :)) ...
Dau BBS LM-urile m-am plictisit de ele vreau ceva mai nesimtit asa... Cum facem ? :D :lol:

Caius TM 13-01-11 14:06

re: E46 - TM 77 EEE
 
da da .. sunt surprinzator :lol:

Ricardinho .. daca mai aud ceva interesant , esti primu pe care-l anunt :D
momentan nu stiu nimic.. dar sigur tre sa iasa la lumina.. ca si ghioceii.. :P

Ricardinho 13-01-11 14:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3981554)
da da .. sunt surprinzator :lol:

Ricardinho .. daca mai aud ceva interesant , esti primu pe care-l anunt :D
momentan nu stiu nimic.. dar sigur tre sa iasa la lumina.. ca si ghioceii.. :P

:lol: Sa dea D-zeu .. Sa ne vedem si noi acum ca mai e putin si vin caldurile .. Il iei si pe fratelo ADF .. dar oare cu ce monstru apare ? :D tu stii ceva ? :D

Caius TM 13-01-11 15:24

re: E46 - TM 77 EEE
 
ii el un monstru... mai trebuie altu? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 15:23.

- Copyright 2026 4Tuning