![]() |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
1 Attachment(s)
8).....
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
9 Attachment(s)
Ca tot se termina anul asta :D pun si eu poze cu "tuning'urile" mele la 1:24 :D.
VW PASSAT 1:24 Welly AUDI Q7 1:24 Welly Range Rover 1:24 Welly Nissan 350z 1:24 China |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Ai avut ceva treaba anul asta si ai facut-o foarte bine:!:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Mercedes 300SL 1:24 Bburago |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Am si eu unul la fel.Culoarea la interior este foarte buna buna insa nu cred ca se potriveste LCD cu masina.Grila neagra merge insa la ideea cu barile nu stiu ce sa zic.
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
A atunci da esti pe drumul cel bun.Cred ca o sa trebuiasca sa astupi suportul care tinea bara din fata cumva,sa il maschezi.Grila iarasi nu stiu cum o sa o faci in rest este foarte bine.Mult succes!
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Grila o să o dau jos, şi cred că renunţ la semnul de Mercedes. Şi da întradevăr trebuie să astup găurile din bara faţă că şi aşa maşina va fi revopsita în alb.
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
4 Attachment(s)
Am renunţat la grilele faţă şi laterale că erau din plastic şi arătau urât cu cromul acela exfoliat! Acum am pus plasă de 1:24 metalică. Deocamdată aşa rămâne până în primăvară când o să îl revopsesc şi să fac unele retuşuri. 8)
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Sa pui stema (decupata) pe plasa man o sa dea foarte bine:!::!:
Arata intr-un mare fel acel concept:!: |
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
|
Re: Machete in lucru - DrifterGT
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:11. |
- Copyright 2026 4Tuning