Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

aleks 12-03-07 15:36

Re: M3-uri ft tari !
 
e verde?
k nici eu nu ma prind... :p

alex_bmw 16-03-07 04:05

Re: M3-uri ft tari !
 
2 Attachment(s)
485 Cp Hamann

Alex_55 18-03-07 02:11

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alex_bmw (Post 800890)
485 Cp Hamann


de unde 485 ???

alex_bmw 18-03-07 23:56

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 803894)
de unde 485 ???

de la motor....:D masina asta costa peste 180.000 de europeni :D deci iti dai seama cam de unde ?

alexutzu 19-03-07 10:50

Re: M3-uri ft tari !
 
el are unul si cred ca nu isi da seama de unde.
poate ii deschizi ochii, ca sigur l-ai facut curios

alex_bmw 19-03-07 17:37

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alexutzu (Post 805775)
el are unul si cred ca nu isi da seama de unde.
poate ii deschizi ochii, ca sigur l-ai facut curios

adik ? cine are unul ?

alexutzu 20-03-07 08:26

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alex_bmw (Post 806411)
adik ? cine are unul ?

cel care te-a intrebat de unde atatia cai

Alex_55 20-03-07 13:38

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by alex_bmw (Post 805339)
de la motor....:D masina asta costa peste 180.000 de europeni :D deci iti dai seama cam de unde ?

eu cred ca tu confunzi masina, aia nu este HAMANN LAS VEGAS care are motor de m5 V8 de 400 cai si modificat la 485, un m3 fara compresor nu poate ajunge la 485 de cai, poate sa ajunga din airbox, soft si evacuare la 385-400 cai

alex_bmw 20-03-07 14:46

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 807935)
eu cred ca tu confunzi masina, aia nu este HAMANN LAS VEGAS care are motor de m5 V8 de 400 cai si modificat la 485, un m3 fara compresor nu poate ajunge la 485 de cai, poate sa ajunga din airbox, soft si evacuare la 385-400 cai

este posibil....:rolleyes2

aleks 28-03-07 10:17

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 807935)
eu cred ca tu confunzi masina, aia nu este HAMANN LAS VEGAS care are motor de m5 V8 de 400 cai si modificat la 485, un m3 fara compresor nu poate ajunge la 485 de cai, poate sa ajunga din airbox, soft si evacuare la 385-400 cai

scuze de offtopic: tu nu cumva ai user cu acelasi avatar pe "biemdabaliuclub"?

Alex_55 28-03-07 12:37

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 821726)
scuze de offtopic: tu nu cumva ai user cu acelasi avatar pe "biemdabaliuclub"?

nu, poate avem aceasi poza

Sp33d_evil 07-04-07 01:24

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
Full Chrome BMW

wow... daca ai fi dat dovada de bunavointa , ai fi aruncat o privire si in posturile anterioare,astfel vazand ca masina postata de tine..a fost 'prezentata' de catre colegii de forum;)

Cosmin* 13-04-07 23:32

Re: M3-uri ft tari !
 
parerea mea ca cel al lui razvy e cel mai frumos m3 din romania...parerea mea:D

Alex_55 15-04-07 18:22

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Cosmin* (Post 850360)
parerea mea ca cel al lui razvy e cel mai frumos m3 din romania...parerea mea:D

parerea mea este ca tu ar trebui sa te uiti mai putin pe cartoon network ...

GolfuletzS 15-04-07 20:36

Re: M3-uri ft tari !
 
1. bmw`u lu razvy nu e m3
2. sta in suedia :))


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning