![]() |
Re: DEZMEMBREZ E34
bazinul si pompele pentru lichid spalare geam si faruri si stropitorile pentru faruri le mai ai?
|
Re: DEZMEMBREZ E34
am vandut toata instalatia pt spalat faruri...
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Modul obc?
|
Re: DEZMEMBREZ E34
am un bc 4 dara are un pixel mort,adica sta aprins tot timpul...
|
Re: DEZMEMBREZ E34
salut...valva aia care tine presiunea pe rampa de injectie o mai ai ?? pentru un m20b25
|
Re: DEZMEMBREZ E34
am valva ...mai bine sunati ca nu an timp sa stau pe net,,,
Uppp 0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
Uppp
0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
up
0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
up up up
0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
0731649617
Sus! |
Re: DEZMEMBREZ E34
Up 0731649617
|
Re: DEZMEMBREZ E34
Hai sus!
0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
Hai sus!
0731649617 |
Re: DEZMEMBREZ E34
5 Attachment(s)
Hai sus!
0731649617 am mai adus un e34 525TDS an 95 . masina este intr-o stare bunicica. motorul functioneaza bine. cutie viteze manuala ok. turbina schimbata recent. porneste bine si la rece si la cald. pilot automat, geamuri electrice fata, trapa electrica, oglinzi electrice, OBC mic. aer conditionat, incalzire in scaune, interior cu pachet de lumini. carlig de remorca, inmatriculata BG,actele expirate.se vinde intreaga 500E sau se dezmembreaza |
Re: DEZMEMBREZ E34
Hai sus!
0731649617 |
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning