Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeile la volan (https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan.html)

babydoll 23-09-06 12:12

Re: Femeile la volan
 
"MAI VREAU !!!! :lol:[/QUOTE]"

;) cu cea mai mare placere...numai ca trebuie sa zici ca nu stiu daca mai tin furia alba mult:rolleyes2 da uite facem asa daca nu apucam sa ne vedem pe la vreun eveniment pana ma hotarasc dau un tarrr si te fac o tura :-P bun asa?

George_P. 23-09-06 22:51

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by babydoll (Post 562058)
"MAI VREAU !!!! :lol:

;) cu cea mai mare placere...numai ca trebuie sa zici ca nu stiu daca mai tin furia alba mult:rolleyes2 da uite facem asa daca nu apucam sa ne vedem pe la vreun eveniment pana ma hotarasc dau un tarrr si te fac o tura :-P bun asa?


SARUT MANA :D

br01tim 18-10-06 16:33

Re: Femeile la volan
 
femeile la volan?nu sunt misogin deloc dar unele nu au nici o treba cu soferia.e adevarat k sunt si barbati la fel de varza.eu unu am o MARE problema cu femeile in trafic!in Braila sunt prea lente,prea fricoase si merg numai pe banda a2a iar in Bucuresti sunt tupeiste rau de tot si f inconstiente!1.acum ceva timp la facultate la Cibernetica,ASE vroiam sa-mi scot masina din parcarea super aglomerata.dadeam cu spatele+k era multa lume si in spatele meu una cu un 206 si masina plina de fitzoase se face k nu ma vede k dau cu spatele si parcheaza chiar in spatele meu blocand pur si simplu toata parcarea!cobor din masina si o rog frumos la care ea misca masina cativa centimentri mai in spate si imi striga:"baga-te ba boule k merge!hai ba fraiere!"crezand k nu o aud.la care eu cobor din masina si ii zic vreo cateva de masa si de tacsu si ma fac ca-i lovesc masina!vezi cum s-a speriat vaca si a inceput:"aaaa e masina lu mama,stai k o scot de acolo"si a plecat fata cu toate fitzele ei de sugativa.sunt salut de alde "pup in c*r un mos cu bani"si pline de figuri!
2.o blonda proasta era sa ma calce cu un touareg pe trecerea de pietoni eu avand verde si ea rosu.
URASC FEMEIA LA VOLAN!si va mai intrebati si de ce va injura toata lumea in trafic!
RESPECT PTR PUTINELE FEMEI CU BUN SIMT LA VOLAN SI CARE RESPECTA SI LA RANDUL LOR SUNT RESPECTATE IN TRAFIC!

Eugen_TL 18-10-06 20:44

Re: Femeile la volan
 
si daca aveai un aro cu bull barr si praguri iesite in exterior destul de mutl sa evzi ce beton erai in buc cum am avut eu ! :))) l-am agatat pe unu a vrut sa depaseasca prin stanga si pragu i-a intrat prin aripa stanga spate ..si-a smuls-o prostu singur :))) ce ma bucuram

am mai vazut in buc o faza cu unu cu un papuc si una cu o masina americana cu bot jos ascutit..ala din fata a pus frana si ea cu ruju oglinda ce draq facea ca era manjita pe fatza a intrat sub fundu la masina,capota fiind acordeon :)))

pheerya 19-10-06 10:35

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 590251)
si daca aveai un aro cu bull barr si praguri iesite in exterior destul de mutl sa evzi ce beton erai in buc cum am avut eu ! :))) l-am agatat pe unu a vrut sa depaseasca prin stanga si pragu i-a intrat prin aripa stanga spate ..si-a smuls-o prostu singur :))) ce ma bucuram

am mai vazut in buc o faza cu unu cu un papuc si una cu o masina americana cu bot jos ascutit..ala din fata a pus frana si ea cu ruju oglinda ce draq facea ca era manjita pe fatza a intrat sub fundu la masina,capota fiind acordeon :)))

hai mah...lasa fazele astea...ca doar nu se ruja in timp ce conducea...:lol:

Eugen_TL 19-10-06 14:30

Re: Femeile la volan
 
astea sunt faze f adevarate..am vazut cu ochii mei... faza era la un semafor..poate femeia a zis ca merge incet pana in fundu lu ala si are timp sa deschida ruju plm... si taicamiu a pus frana..ala din spate frana brusc si ea nu a mai apucat nik...

pheerya 19-10-06 21:32

Re: Femeile la volan
 
inseamna ca era o femeie foarteeeeeeee inconstienta:???:

Eugen_TL 19-10-06 22:13

Re: Femeile la volan
 
ca multe altele..si barbatii sunt..dar femeile nush pur si simplu in masina unei femei numai porcarii gasesti:farduri,creioane,pere,mere,orbit,seminte.. toate impreuna..flori in spate.. ruj 5 bucari in fata ..ele fac prostii (accidente) din cauza la alte prostii ... pe cand baietii isi "masoara" puterile draq stie ce ... in fine ... sa stii ca ceea ec am insirat mai sus e o mica parte in ce pot gasi eu la o colega in masina: nu-i asa obraznick? :))))

Cosmin255 19-10-06 22:19

Re: Femeile la volan
 
o colega pericol pe sosele vrei sa spui , creca numa pe mama n-o gasesti in masina ei (un Mercedes A klasse modelul asta ultimul , nice car pt o fata) ... dar e pacata de masina...mi-e mila de ea:)

Eugen_TL 19-10-06 22:23

Re: Femeile la volan
 
daaaaaaa ..oricum a mai ivnatat cat de cat..dar prima data sa iei curba in drift fara sa constientizezi si sa spui ca " ee eugen cauciucurile sunt de vina..." cand ea trage brusc de volan in curba periculoasa si lunga rau ... sau cand a intrat cu roata in santz... sau cand a luat toate gropile la rand mancand un mar si cotoru aruncandu-l in spate, jumate de banana era pe undeva,telu sub scaun dar nu stia de el astfel am mers sa-si opreasca abonamentul..etc etc etc pream ulte de zis..aa urme de adidas pe bord..o fi mers nebuna :))))

iasi_drifter 20-10-06 03:07

Re: Femeile la volan
 
http://www.digitalfog.com/wp-content...ring_wheel.jpg

iasi_drifter 20-10-06 03:25

Re: Femeile la volan
 
https://img120.imageshack.us/img120/5...ampion1it4.jpg

http://bblmedia.com/women_parking.gif

iasi_drifter 20-10-06 03:54

Re: Femeile la volan
 
si cauza unor accidente :D :

http://www.ultimatejudgment.com/photo/pbig/173.jpg

pheerya 20-10-06 11:02

Re: Femeile la volan
 
acum sunteti rautaciosi...kiar ieri era un prost sa intre in mine...mi a taiat calea...fara semnal fara nimik...si pot sa mai dau si alte ex...asa ca sa nu mai invinuiti femeile mereu...bineinteles ca sunt si unele antitalent rau de tot...dar sunt si multe care ar face de ras un barbat:lol:

Mustang 20-10-06 12:31

Re: Femeile la volan
 
si ce ai condus ieri ana ???
sciroccoul sau opelu' ???


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2026 4Tuning