Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

COObra 25-09-04 21:44

aia rosie daca nu ma insel este lambo
dar nu mai jtiu cum ii zice :cry:

MC-Squared 25-09-04 22:31

Lamborghini LM 200 cred ca-i zice. Da' sa puna Coobra poza, ca el a zis ca-i Lambo :)

COObra 26-09-04 10:13

1 Attachment(s)
voila de ghici ce este .........

MMihai 26-09-04 10:31

1 Attachment(s)
Aduce un pic cu Toyota LandCruiser dar nu este :roll: hmm complicat dar uitati pana ne mai gandim la propunerea lui COObra uitati aici :

COObra 26-09-04 10:46

ala ce pusei matale e un tico
iar cu pusei io nu e toyota

R-NOS15 26-09-04 12:22

COObra... este subaru forester :)

COObra 26-09-04 12:40

korekt
baga poza

R-NOS15 26-09-04 12:44

1 Attachment(s)
:arrow:

Calindcm 26-09-04 16:08

Evo VIII

R-NOS15 26-09-04 16:10

nope :)

Calindcm 26-09-04 16:17

Atunci evo 7 ?

R-NOS15 26-09-04 16:27

nu e mitsu

MMihai 26-09-04 17:56

Seamana mai ales la grila cu Honda Accord, totusi nu este Accord dar are linii de Honda :o

R-NOS15 26-09-04 18:06

incepe cu h si se fabrica in australia...

Bogdan_16v 26-09-04 19:02

Holden Monaro


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning