![]() |
aia rosie daca nu ma insel este lambo
dar nu mai jtiu cum ii zice :cry: |
Lamborghini LM 200 cred ca-i zice. Da' sa puna Coobra poza, ca el a zis ca-i Lambo :)
|
1 Attachment(s)
voila de ghici ce este .........
|
1 Attachment(s)
Aduce un pic cu Toyota LandCruiser dar nu este :roll: hmm complicat dar uitati pana ne mai gandim la propunerea lui COObra uitati aici :
|
ala ce pusei matale e un tico
iar cu pusei io nu e toyota |
COObra... este subaru forester :)
|
korekt
baga poza |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Evo VIII
|
nope :)
|
Atunci evo 7 ?
|
nu e mitsu
|
Seamana mai ales la grila cu Honda Accord, totusi nu este Accord dar are linii de Honda :o
|
incepe cu h si se fabrica in australia...
|
Holden Monaro
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning