![]() |
Re: Cielo ysm
7 Attachment(s)
poze adidasi lui ysmail
fata 195 45 16 spate 225 40 16 |
Re: Cielo ysm
frumoase incaltari dar parca merge ceva mai jos de fata :)
|
Re: Cielo ysm
ce aveai cu domnisoara cu mini coopereul de dimineata? :lol::lol:
|
Re: Cielo ysm
Ma enervasem un pic pe bestie mea:oops:
|
Re: Cielo ysm
17 Attachment(s)
poze cu masina an curs de vopsire, am optat pt albastru Subaru, dupa vopsire se va face si inplant cu c20xe .
|
Re: Cielo ysm
ce parere aveti macelarita de culuare?
:lol: |
Re: Cielo ysm
felicitari pentru munca depusa si banii investiti. Arata mult mai bine eleronul acum fata de cel vechi, si cum zicea si ivite, ar mai merge lasata de bot putin, iar la bari icearca sa mai scoti din prizele alea de aer, zic eu ca ar da mult mai bine pe cielo ceva mai "clear", dar asta e doar parerea mea, fiecare cu gustul sau. Spor la vopsit!
|
Re: Cielo ysm
barile o sa fie stoc pe masina ,si de fata momentan nu pot sa o las dupa cum am scris mai susu urmeaza un inplant de motor c20xe (sfi) , pe urma o sa vad cat o mai lasa de fata motorul , o sa o pedepsesc pe Ysmail sa se tareasca pe burta :)))))))
|
Re: Cielo ysm
Cred ca ii zice transplant, nu inplant :D Asteptam pozele cu ea vopsita. Apropo, nu dai motoru jos ca sa intaresti caroseria, si sa vopsesti si compartimentul motor? Daca tot esti la partea asta.... :rolleyes2
|
Re: Cielo ysm
nu e nevoie de ranforsari la modelul din 2006 sunt facute de fabrica ,ca sa nu se mai rupa fata ca la modelul vechi.
|
Re: Cielo ysm
BIG LIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Cielo ysm
daca are cineva arcuri fara sport drop 80 sunt intereat
|
Re: Cielo ysm
Cam greu de gasit :)
|
Re: Cielo ysm
6 Attachment(s)
poze cu ysmail
|
Re: Cielo ysm
o punte spate cu discuri nu-i puneai..... bine ca i-ai pus difuzoare
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:43. |
- Copyright 2026 4Tuning