Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

Sobolanu*Original 02-10-11 20:02

Re: Cielo ysm
 
7 Attachment(s)
poze adidasi lui ysmail
fata 195 45 16
spate 225 40 16

iviTe 02-10-11 23:12

Re: Cielo ysm
 
frumoase incaltari dar parca merge ceva mai jos de fata :)

casp3r75 21-10-11 07:28

Re: Cielo ysm
 
ce aveai cu domnisoara cu mini coopereul de dimineata? :lol::lol:

Sobolanu*Original 26-10-11 18:58

Re: Cielo ysm
 
Ma enervasem un pic pe bestie mea:oops:

Sobolanu*Original 14-03-12 18:45

Re: Cielo ysm
 
17 Attachment(s)
poze cu masina an curs de vopsire, am optat pt albastru Subaru, dupa vopsire se va face si inplant cu c20xe .

Sobolanu*Original 14-03-12 21:45

Re: Cielo ysm
 
ce parere aveti macelarita de culuare?
:lol:

cielo_02_ctl 15-03-12 08:26

Re: Cielo ysm
 
felicitari pentru munca depusa si banii investiti. Arata mult mai bine eleronul acum fata de cel vechi, si cum zicea si ivite, ar mai merge lasata de bot putin, iar la bari icearca sa mai scoti din prizele alea de aer, zic eu ca ar da mult mai bine pe cielo ceva mai "clear", dar asta e doar parerea mea, fiecare cu gustul sau. Spor la vopsit!

Sobolanu*Original 15-03-12 18:04

Re: Cielo ysm
 
barile o sa fie stoc pe masina ,si de fata momentan nu pot sa o las dupa cum am scris mai susu urmeaza un inplant de motor c20xe (sfi) , pe urma o sa vad cat o mai lasa de fata motorul , o sa o pedepsesc pe Ysmail sa se tareasca pe burta :)))))))

B-99-SAA 17-03-12 13:20

Re: Cielo ysm
 
Cred ca ii zice transplant, nu inplant :D Asteptam pozele cu ea vopsita. Apropo, nu dai motoru jos ca sa intaresti caroseria, si sa vopsesti si compartimentul motor? Daca tot esti la partea asta.... :rolleyes2

Sobolanu*Original 17-03-12 19:00

Re: Cielo ysm
 
nu e nevoie de ranforsari la modelul din 2006 sunt facute de fabrica ,ca sa nu se mai rupa fata ca la modelul vechi.

ALEX_BZN 18-03-12 10:06

Re: Cielo ysm
 
BIG LIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sobolanu*Original 18-03-12 10:26

Re: Cielo ysm
 
daca are cineva arcuri fara sport drop 80 sunt intereat

iviTe 18-03-12 11:20

Re: Cielo ysm
 
Cam greu de gasit :)

Sobolanu*Original 26-03-12 20:00

Re: Cielo ysm
 
6 Attachment(s)
poze cu ysmail

Issues 29-03-12 08:30

Re: Cielo ysm
 
o punte spate cu discuri nu-i puneai..... bine ca i-ai pus difuzoare


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning