![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
pei in momentu de fata.... 15iulie Polivalenta :)
|
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Daca ramane 15 iulie polivalenta... si pe la 17 00 vine si un moldovean cu al lui hirb :twisted:
Daca se modifica ceva va rog sa ma anuntati si pe mine pe mess [email protected] Doritorii din Bacau sa ma anunte....golfari sau......restul :twisted: |
Re: VW Fest in Bucharest
salut poate nu am fost atent dar la ce ora ne intalnim merci mult
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Imi place ca sunt multi din provincie interesati sa vina la intalnire...
Respect baieti !! |
Re: VW Fest in Bucharest
-ZZ-.. daca vii pe Buzau... ne starngem sa venim impreuna in coloana de la Ploiesti? hai care se mai baga?
|
Re: VW Fest in Bucharest
Deci momentan sa stabilim exact locu si data... si cred ca va ramane 15iulie Polivalenta..... ora o sa o stabilim putin mai incolo... dar o sa fie ceva de genu 18:00 ! in juru orei asteia.. si ramanem... pana noaptea prin oras.. mai mergem pl pescarus mai facem niste filme poze ;)
ZZ t asteptam ;) |
Re: VW Fest in Bucharest
O MARE RUGAMINTE AM LA TOTI CEI CARE AU POSTAT AICI PE FORUM SI AU ZIS CA VIN LA VW FEST .......
SPER SA NU SE INTAMPLE FAZE DE GENU... SA AJUNGEM ACOLO LA POLIVALENTA SI SA VINA 40% DIN CATI AU ZIS CA VIN PENTRU CA NU E FRUMOS...... PENTRU CA O SA MA SIMT EU AIUREA PENTRU CA VAD CA VINE LUME DE LA DISTANTA BACAU PLOIESTI CRAIOVA ..... SI VREAU SA IASA CEVA FRUMOS SI DE NEUITAT... IN PRIMU RAND PENTRU BAEITII CARE VIN DIN AFARA DAR SI PENTRU BUCURESTENI..... ! HAIDETI SA VEDEM DE CE E IN STARE O MICA COMUNITATE DE VW !!!! SPER SA NU DEZAMAGEASCA NIMENI ;) VW FEST |
Re: VW Fest in Bucharest
:) Asta e de vazut .....
Nvdm acolo |
Re: VW Fest in Bucharest
eu macar.... incerc ;) sa.... diminuez acest fenomen cat se poate de mult.... acum ramne la latitudinea... voastra...daca chiar vreti sa iasa ceva frumos ;)
|
Re: VW Fest in Bucharest
asteptam asteptam asteptam...:))) am incredere ca locul ales va fii bun si plm sper sa fie bine si frumos si cat mai multe GOLFURI vreau sa vad!!!!!
|
Re: VW Fest in Bucharest
eu repete confirmarea ca vin..doar daca s eintampla ceva..imi rezerv dreptul de a ma retrage... dar sunt optimist!
|
Re: VW Fest in Bucharest
oky... inteleg... sa ai o problema.. sa nu poti sa vii ;) asta o inteleg da nu 50% sa aibe probleme :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
eu vin sigur IMPREUNA cu cativa baieti din CLUB care au VW ... deci o sa fiu acolo :lol:
|
Re: VW Fest in Bucharest
Va asteptam pe toti ;) ......... vreau sa iasa ceva calumea ;)..... ca sa mai fie si partea a II`a ;)
VW FEST! |
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning