![]() |
Re: E46 - Stanced
Quote:
la fel gandesc si eu situatia, aveam si eu gandirea asta copilareasca sa am CELE mai mari jante :)) dar mi-a trecut, altceva conteaza pana la urma, imaginea per total a masinii numai bine :) |
Re: E46 - Stanced
Quote:
acuma depinde ce vrei sa faci din masina,daca vrei low si sa arate ca la carte pui 17 daca nu atunci pui 18 si o poti face low si totusi mai poti si circula pe la noi cu ea,pana la urma depinde si de unele "reglaje"cat lasi masina jos,ce gume vrei si ce latime de jante si nu poate lipsi si ET-ul ca in functie de acesta atingi limitele bafta |
Re: E46 - Stanced
1 Attachment(s)
stiti melodia "how low can YOU go" ? :D
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
In rest, e stas.. |
Re: E46 - Stanced
Quote:
p.s : stiu melodia :D |
Re: E46 - Stanced
am tras sambata niste poze profi cu ''surprize'' :) o sa le atasez cand mi le da fotografu
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
Re: E46 - Stanced
da arata promitator poza....dar sa vina alta jante:)si hai cu gume trase:X
sa vede si restu bafta |
Re: E46 - Stanced
la minus cat ai ajuns cu suspensia?( in poza de spion de mai sus:P)
|
Re: E46 - Stanced
nu ma intrebaa ca nu stiu, acum mai are 10% din filetu de reglare
|
Re: E46 - Stanced
ne dai pozele? :lol:
|
Re: E46 - Stanced
hai cu pozeleee:lol:
|
Re: E46 - Stanced
Cand pui pozele?deja ma uit de cateva zile sa vad daca le-ai pus dar....
|
Re: E46 - Stanced
Pentru Romania si de 17" sunt mari pe E46.
|
Re: E46 - Stanced
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning