Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/185940-e30-black-bear-pasiune-fiare-vechi.html)

Ali_ump 12-06-10 09:07

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by Nastase Bogdan (Post 3434287)

Acum m-a lovit o alta idee..am fost azi sa vad cat iau baietii pentru montat folie autorizata si din 400 lei nu iese nimeni..asa ca m-am gandit ca mai bine mai strang bani si imi iau blocant..si cand il montez inlocuiesc si bucsele de la punte(cele mari ca sunt rupte amandoua..:sad:)

La mine la Neamt la firma e 250 foliatu la coupe :rolleyes2 iar la mine la urs am platit numai folia... Scump tare in zona aia !

911lau 12-06-10 14:22

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
3 Attachment(s)
iti urmaresc topicul de mult ,masinile tale sunt demne de invidiat, felicitari pemtru amandoua ....tiam pus niste poze cu jantele albe sa iti faci o parere cred ca ar da bine si pe urs si pe gordina plus ka nu ar fi deosebit :D.............sper ka nu te-ai suparat ka team editat pozele .....spor la lucru in continuare

iMAGiNE 12-06-10 22:22

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Daca te-ai gandit sa-ti iei blocant, eu iti recomand 4,10 sau 4,45 pentru 1.8 M10... ca sa fie bine, sa nu fie rau!
Abia astept sa vin prin Braila, sa mai stam la o vorba, o caterinca, una alta! 8)

Nastase Bogdan 14-06-10 18:10

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Multumesc 911lau atat pentru VT-uri cat si pentru aprecieri:-)
Cat despre jante m-am mai gandit si nu cred ca ar da bine pe alb, ar fi un contrast prea mare cu toata masina neagra corb..am sa polisez buzele si revopsesc miezul cu argintiu;)

Multumesc pentru informatii Gabi:-)
Noi ne-am gasit sambata si am incins bine de tot motoarele8)..la 1.30 noaptea ma fugaream prin oras cu Popica de duduiau bulevardele8)

oxyde 16-06-10 00:54

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Frumoase amandoua, m-ai lasat masca cu ce ai facut din Dacie si ursul e superb spor la modificari si multa bafta cu proiectul:-)

Nastase Bogdan 16-06-10 19:05

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
2 Attachment(s)
Gata, masina este trecuta pe numele meu:D..azi am scos si numerele8)

Multam Oxyde:-)

alindum 16-06-10 20:17

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
sa-l stapanesti sanatos ... si bafta la dresat ... ;)

Cipilica 16-06-10 20:28

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Arata bine bandoul drept de la bara fata. Acum zic eu ca s-ar impune sa arate toate asa 8)
Hai sa ai bafta, din pacate eu nu-s asa harnic ca tine. Dar toate la timpul lor.

morpheusmaster 16-06-10 21:37

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Cat de frumos poa sa'i sada ursului asta al tau din spate vazut...ma omori, ma bagi in boala. serios...nimic nu'i mai frumos decat s'o vezi inmatriculata pe numele tau :X :X :X offf...

Succes tizu'!!!

Ali_ump 16-06-10 23:19

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Da tre sa te simti foarte bine in momentu de fatza:D sa fii in locul proprietarului , din pacate eu inca nu am reusit operatiunea asta:cry: cum spunea cineva mai sus: toate la timpul lor! Sa ai spor Bogdane! Te anunt indata ce ajung semnalele pentru tine!

PS luneta e buna , are papuceii de care intrebai ...scuze ca am uitat sa te sun..:rolleyes2

Te salut

Cosmin-SNR 17-06-10 08:08

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
ii sta bine inmatriculata,abia astept sa o inmatriculez si eu pe a mea, sunt preferentiale?


P.S: Vopses-te si tu toate ornamentele alea negre,ca alea de pe mijloc sunt decolorate;):D


Bafta multa!

bz_22_fxf 17-06-10 15:49

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
nice noua achizitie f frumoasa spor la treaba cu ea sa iasa ceva mortal:twisted:

Nastase Bogdan 17-06-10 19:28

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3446575)
Cat de frumos poa sa'i sada ursului asta al tau din spate vazut...ma omori, ma bagi in boala. serios...nimic nu'i mai frumos decat s'o vezi inmatriculata pe numele tau :X :X :X offf...

Succes tizu'!!!

Are intradevar un fundulet tare sexy8):-)...cand am luat-o imi placea mai mult cum arata in fata si deloc spatele, acum e invers:-)

Alin, astept cu nerabdare semnalele, ca sa mai adaug putin stil partii frontale iar cu luneta pune-o deoparte, poate am sa o iau si pe ea.

Da Cosmin, numere sunt preferentiale..era si culmea sa stau sa-mi dea ei nu stiu ce panarame de numere..:rolleyes2
Stiu si de celelalte bandouri, se vor rezolva:-)

FXF-ule, care mai e viata ta, pe unde mai salasuiesti?..sunt suparat pe tine pentru un lucru..:idea:

Va multumesc tuturor:-)

Cosmin-SNR 17-06-10 20:40

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
Quote:

Originally Posted by Nastase Bogdan (Post 3448582)
Are intradevar un fundulet tare sexy8):-)...cand am luat-o imi placea mai mult cum arata in fata si deloc spatele, acum e invers:-)


Da Cosmin, numere sunt preferentiale..era si culmea sa stau sa-mi dea ei nu stiu ce panarame de numere..:rolleyes2
Stiu si de celelalte bandouri, se vor rezolva:-)Va multumesc tuturor:-)

Si ne poti spune si noua ce inseamna DAS ?Scuze ca sunt asa curios...:rolleyes2

ObeLix 18-06-10 07:42

Re: E30 - Black Bear - din pasiune pentru fiare..vechi
 
imi pare rau sa fiu eu piaza rea dar nu-mi place ca are capota prelungita :(( cel mai bine cu ploapa zic eu :) imi pare rau in rest foarte foarte misto . bravo si multa bafta in continuoare .


All times are GMT +2. The time now is 18:00.

- Copyright 2024 4Tuning