Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

red_fury 31-01-11 19:16

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Bai sincer sa fiu nu credeam ca se poate face asta in google schetkup.Frumos bv!

cristy_dacia 31-01-11 20:35

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by red_fury (Post 4039408)
Bai sincer sa fiu nu credeam ca se poate face asta in google schetkup.Frumos bv!

nu este in google sketchup este in 3d max.vor mai urma masini modificate.

seru 31-01-11 22:24

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
O DSN mai detaliata ?? cand vedem ?:)

cristy_dacia 31-01-11 22:45

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by seru (Post 4040117)
O DSN mai detaliata ?? cand vedem ?:)

o dacie super nova sau ce???

mafiozzo 31-01-11 22:53

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
da o supernova si eu as vrea daca se poate culoarea rosie:))

seru 31-01-11 23:03

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 4040191)
o dacie super nova sau ce???



DA :D si cat mai detaliata :D

cristy_dacia 31-01-11 23:38

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by seru (Post 4040252)
DA :D si cat mai detaliata :D

voi incerca sa vad ce pot face

seru 31-01-11 23:45

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Astept ! :)

cristy_dacia 01-02-11 00:23

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
am inceput modificarile la bordul daciei super nova.
si cam asa arata bordul oricum mai am de lucru la el cam mult

cristy_dacia 01-02-11 07:21

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
inca o poza cu bordul:D

cristy_dacia 01-02-11 09:26

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
am terminat de facut si kilometraju la bord:D

cristy_dacia 01-02-11 10:35

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
cam asa arata masina pana acuma:D

cristy_dacia 01-02-11 11:10

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
cam asa arata masina:D
ce ziceti sa i fac plafonu,capota si portbagaju negru mat??

seru 01-02-11 11:26

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Pai sa vedem cum arata ;))



PS: Scoatei stopu' ala de pe bara din spate :D

red_fury 01-02-11 12:02

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Frumoasa daciuta!Asa cu a zis si seru cred ca ar fi mai frumoasa fara stopul de pe bara:P


All times are GMT +2. The time now is 22:20.

- Copyright 2026 4Tuning