![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Bai sincer sa fiu nu credeam ca se poate face asta in google schetkup.Frumos bv!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
O DSN mai detaliata ?? cand vedem ?:)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
da o supernova si eu as vrea daca se poate culoarea rosie:))
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
DA :D si cat mai detaliata :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Astept ! :)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
am inceput modificarile la bordul daciei super nova.
si cam asa arata bordul oricum mai am de lucru la el cam mult |
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
inca o poza cu bordul:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
am terminat de facut si kilometraju la bord:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
cam asa arata masina pana acuma:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
cam asa arata masina:D
ce ziceti sa i fac plafonu,capota si portbagaju negru mat?? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Pai sa vedem cum arata ;))
PS: Scoatei stopu' ala de pe bara din spate :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Frumoasa daciuta!Asa cu a zis si seru cred ca ar fi mai frumoasa fara stopul de pe bara:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:20. |
- Copyright 2026 4Tuning