Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Marian_nebunu 27-09-10 12:00

Re: E36 - M43B18
 
cum asa ma frate !!!! :|

Neamtzu_e36 27-09-10 12:03

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3686343)
cum asa ma frate !!!! :|

PLM ma lasa sa ies dupa staduta si cand ajung in dreptu lui da in mine ,a uitat ca avea masina in viteza si cand a luat piciorul dupa ambreaj a intrat direct in mine :sad:

Marian_nebunu 27-09-10 12:08

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3686351)
PLM ma lasa sa ies dupa staduta si cand ajung in dreptu lui da in mine ,a uitat ca avea masina in viteza si cand a luat piciorul dupa ambreaj a intrat direct in mine :sad:

:( imi pare rau !!! lasa frate ca o faci !!

Neamtzu_e36 28-09-10 12:14

Re: E36 - M43B18
 
Intrebare , daca pe oala de la roata nu scrie culoarea si codul unde poate sa fie in alta parte sau daca stie cineva cum se numeste culoarea mea ,cei de la service nu gasesc codul pt vopsea :sad: ms mult

RoByNeT 28-09-10 12:22

Re: E36 - M43B18
 
naspa ... vezi poate te ajuta unu din astea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1255862911 sau ce zice body:

Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 2729480)
Sub capotă nu e eticheta aia :rolleyes2 , altfel e mai greu după poză să poţi spune cu adevărat ca asta e ,sau cealaltă ..:rolleyes2.
Cel mai sigur lucru care poţi să îl faci este să suni la reprezentanţă să le dai seria ta, vin-ul dacă e culoarea originală :D.


caddy26alex 28-09-10 12:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3686332)
:sad::sad::sad:

lasa neamtzule ca o faci tu fieru se face. Capu sus. te pupa fratele tau Caddy

Neamtzu_e36 28-09-10 12:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3688474)
naspa ... vezi poate te ajuta unu din astea https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1255862911 sau ce zice body:

ms domn sper sa ma ajute lista aia :sad:

Neamtzu_e36 28-09-10 12:31

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3688486)
lasa neamtzule ca o faci tu fieru se face. Capu sus. te pupa fratele tau Caddy

ms Caddy ,sper sa o termine cei de la service cat mai repede

Wilgax 29-09-10 09:32

Re: E36 - M43B18
 
Ai iesit destul de sifonat la treaba asta.Oricum stiu ca oricat de spanche ar fi ea e pe maini bune.Deci stiu ca se va face la fel de frumoasa masinuta.

Neamtzu_e36 30-09-10 19:06

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3690299)
Ai iesit destul de sifonat la treaba asta.Oricum stiu ca oricat de spanche ar fi ea e pe maini bune.Deci stiu ca se va face la fel de frumoasa masinuta.

Ms Wilgax,o sa fie frumoasa :-)

EmyM6 30-09-10 22:47

Re: E36 - M43B18
 
nasol pentru ce ti s-a intamplat dar ...tot raul spre bine..ai gasit pana la urma cum se numeste nuanta vopselei tale?

Neamtzu_e36 02-10-10 20:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by EmyM6 (Post 3694413)
nasol pentru ce ti s-a intamplat dar ...tot raul spre bine..ai gasit pana la urma cum se numeste nuanta vopselei tale?

vorba ta ,tot raul spre bine ,da am gasit codul vopselei si sper ca luni sau marti sa fie gata

Marian_nebunu 02-10-10 20:42

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3698163)
vorba ta ,tot raul spre bine ,da am gasit codul vopselei si sper ca luni sau marti sa fie gata

pana la urma???Care e codul culorii ??

Neamtzu_e36 04-10-10 18:46

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3698193)
pana la urma???Care e codul culorii ??

codul este 244/7 a sosit si vopseaua maine este gata asa mi sa spus :-)

Neamtzu_e36 05-10-10 21:27

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
HAPPY :peace: este gata masina am sa revin cu poze pe lumina


All times are GMT +2. The time now is 18:54.

- Copyright 2026 4Tuning