![]() |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
maine dimineata il iau de la fun curier. de ieri merg cu masina ca talonul nu mai apare retinut,daca ma opreste le spun ca nu il am la mine.:twisted: abia astept sa imi pun folie:twisted::twisted::lol: sper sa ajung si eu maine la intalnire sa vad cum fug de la munca.
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
aaa ca mi am adus aminte da si mie saitul de la pitzzeria ta te rog...:D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
deci intalnirea ramane la 20:00 la junior ? :)
eu o sa ma duc la CP sa ma intalnesc cu unu sa ii dau hdd cu siteu ( altu care se pricepe ) ... ii iau pe restu care nu stiu sa vina la junior ( sunt cativa ) ... si venim si noi pe la 21:00 la junior deci 20:00 la junior cn stie ... 20:00 la Casa Poporului cn nu stie unde e junior si sunt eu acolo :) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
...eu propun 3 intalniri ...una la cp ,una la junior si alta la polivalenta
...toate la ora 20:00 vineri :pissed::pissed::pissed: ..picinel esti o "curva" urata |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
pai unii nu stiu unde este junior si ma duc sa ii iau ... oricum trebuie sa ma intalnesc la CP cu unu de la Seat sa ii dau HDD cu siteu sa il faca :X ...
Cn nu stie unde e parcarea la junior sa vina la Casa Poporului la 20:00 sunt eu acolo :) va astept |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Quote:
pici, esti o "curva" :)) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
hai mai ce ati tabarat asa toti pe el....:)) luatil pe rand:P
imi pare rau k nu am ajuns in seara asta dar am fost pana la arhanghel sa imi cumpar o evacuare:D |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
B 888 JAF....foarte tare numarul...
sa-l stapanesti sanatoasa si sa nu-l strambi ;) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
baieti maine la ce ora ne vedem la polivalenta
:D:twisted::twisted: |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Polivalenta este inchisa !!
...ce facem? |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
eu astazi nu am cum sa ajung .... am niste "probleme" ...
vineri ce facem ? :> mergem la mare de 1 mai ? |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
....ne intalnim la sun plaza (zona -2) sau ...??? propuneti si voi locatia
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
deci cred k lumea azi are treaba.....:(
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
sa speriat lumea de timpu asta
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
ce nasol azi nu se tine nimic.....:((:((:evil:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:02. |
- Copyright 2026 4Tuning