![]() |
Re: E60 - 535d
care are cont si se stie pe ebay va rog dati'mi un pm sa ma ajutati
|
Re: E60 - 535d
mersi de ajutor alexandru
|
Re: E60 - 535d
4 Attachment(s)
ceva poze noi cu masina!
uitati'va ce seamana cu seria 5 GT din lateral |
Re: E60 - 535d
frumosa masina. succes
|
Re: E60 - 535d
multumesc.si tie succes cu a ta.foarte frumoasa
|
Re: E60 - 535d
9 Attachment(s)
daca imi dati voie mai pun si eu niste poze
dupa ce a fost dusa la spalatorie si s'a mai incalzit vremea |
Re: E60 - 535d
foarte faina:Pdar sa vedem ce va isei masina oricum are potential la fel si propietarul:)
abia astept sa dam o tura cristi :P sa vad ce sti sa faci cu o masina adevarata:)) |
Re: E60 - 535d
Oras: dej -> dar masina si masina din spate au nr de valcea ....esti din valcea sau nu ?:P
frumoasa masina, sa ai grija de ea :P |
Re: E60 - 535d
o sa iasa ceva frumos iti spun eu.dar pt a iesi ceva frumos trebuie timp...
|
Re: E60 - 535d
masina a fost cumparata din valcea.acum urmeaza sa pun numere de cluj.a fost cumparata de la un baiat din dragasani daca zic bine
|
Re: E60 - 535d
mortala !!! :shock: nu imi zici cat iti consuma ca eu as vrea sa imi iau un 530 si sa fac putina diferenta ?
|
Re: E60 - 535d
|
Re: E60 - 535d
il recomand pe : brandex: are marfa de caliate.
|
Re: E60 - 535d
faina masina....papa 20 pe oras ? ca eu am vazut 530d ce lua 15l .
|
Re: E60 - 535d
cam 15 imi ia si mie.cred ca de la brandex o sa achizitionez.o sa te contactez eu pt o comanda
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
- Copyright 2026 4Tuning