Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 5 (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5.html)
-   -   E60 - 535d (https://forum.4tuning.ro/644-masina-mea-bmw-seria-5/174790-e60-535d.html)

cristi_tecar_30 12-03-10 12:34

Re: E60 - 535d
 
care are cont si se stie pe ebay va rog dati'mi un pm sa ma ajutati

cristi_tecar_30 12-03-10 12:36

Re: E60 - 535d
 
mersi de ajutor alexandru

cristi_tecar_30 12-03-10 12:39

Re: E60 - 535d
 
4 Attachment(s)
ceva poze noi cu masina!
uitati'va ce seamana cu seria 5 GT din lateral

Provenzano 13-03-10 19:03

Re: E60 - 535d
 
frumosa masina. succes

cristi_tecar_30 13-03-10 20:03

Re: E60 - 535d
 
multumesc.si tie succes cu a ta.foarte frumoasa

cristi_tecar_30 15-03-10 21:10

Re: E60 - 535d
 
9 Attachment(s)
daca imi dati voie mai pun si eu niste poze
dupa ce a fost dusa la spalatorie si s'a mai incalzit vremea

cristi street 15-03-10 21:33

Re: E60 - 535d
 
foarte faina:Pdar sa vedem ce va isei masina oricum are potential la fel si propietarul:)
abia astept sa dam o tura cristi :P
sa vad ce sti sa faci cu o masina adevarata:))

MiTzA- 15-03-10 22:06

Re: E60 - 535d
 
Oras: dej -> dar masina si masina din spate au nr de valcea ....esti din valcea sau nu ?:P


frumoasa masina, sa ai grija de ea :P

cristi_tecar_30 15-03-10 22:06

Re: E60 - 535d
 
o sa iasa ceva frumos iti spun eu.dar pt a iesi ceva frumos trebuie timp...

cristi_tecar_30 15-03-10 22:07

Re: E60 - 535d
 
masina a fost cumparata din valcea.acum urmeaza sa pun numere de cluj.a fost cumparata de la un baiat din dragasani daca zic bine

vladigrec 16-03-10 15:01

Re: E60 - 535d
 
mortala !!! :shock: nu imi zici cat iti consuma ca eu as vrea sa imi iau un 530 si sa fac putina diferenta ?

brandex 16-03-10 15:14

Re: E60 - 535d
 
Uite aici stopuri:

http://www.**************/products.ph...ri_lci_bmw_e60

Provenzano 16-03-10 15:18

Re: E60 - 535d
 
il recomand pe : brandex: are marfa de caliate.

lrazvani 16-03-10 15:40

Re: E60 - 535d
 
faina masina....papa 20 pe oras ? ca eu am vazut 530d ce lua 15l .

cristi_tecar_30 16-03-10 15:52

Re: E60 - 535d
 
cam 15 imi ia si mie.cred ca de la brandex o sa achizitionez.o sa te contactez eu pt o comanda


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning