![]() |
Re: Echipa de sprijin
Am trimis si eu un mail ! Deci ne vedem la ora 12:00 ???
|
Re: Echipa de sprijin
si eu am dat acum cateva ore mail
|
Re: Echipa de sprijin
1 Attachment(s)
Pana in momentul de fata situatia este urmatoarea:
Dupa cum am spus intalnirea este stabilita pentru Vineri 12.03.2010 ora 12:00 la poarta C... Va veti intalni cu Gratian si veti discuta toate detaliile... Voi incerca in masura timpului disponibil sa updatez cat mai des lista celor care mi-au trimis mail |
Re: Echipa de sprijin
Mai pot inscrie pe cineva care doreste sa vina si sa ajute vineri ?
|
Re: Echipa de sprijin
da se poate
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
nu cred ca a fost o idee inteleapta sa pui lista sa o poata downloada oricine mai bine puneai decat numele celor inscrisi nu toate datele ....
|
Re: Echipa de sprijin
Am trimis si eu mail si te-am intrebat ceva pe mail....si ti-am trimis si pm cu aceeasi intrebare....raspunzi unde tie mai usor.Multumesc anticipat
|
Re: Echipa de sprijin
mail sent. ms frumos :-)
|
Re: Echipa de sprijin
gata si cu mailu:D
|
Re: Echipa de sprijin
1 Attachment(s)
Noua lista
|
Re: Echipa de sprijin
neatza :) pe la 11:20 plec din pantelimon daca vrea careva din zona mai am 1 loc ... 2 ... " combinatie ieftina la gpl`line" :>
|
Re: Echipa de sprijin
nu dormi ma?........vezi ca sunt abonat
|
Re: Echipa de sprijin
+1 la " combinatie ieftina la gpl`line" :>
|
Re: Echipa de sprijin
pana acum sunteti 3 cu mn 4 la " combinatia ieftina de gpl`line - gear power lifting " :)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning