Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

edinho_realmadrid 11-03-10 18:01

Re: Echipa de sprijin
 
Am trimis si eu un mail ! Deci ne vedem la ora 12:00 ???

Sp1ky 11-03-10 19:44

Re: Echipa de sprijin
 
si eu am dat acum cateva ore mail

toader 11-03-10 20:24

Re: Echipa de sprijin
 
1 Attachment(s)
Pana in momentul de fata situatia este urmatoarea:


Dupa cum am spus intalnirea este stabilita pentru Vineri 12.03.2010 ora 12:00 la poarta C... Va veti intalni cu Gratian si veti discuta toate detaliile...

Voi incerca in masura timpului disponibil sa updatez cat mai des lista celor care mi-au trimis mail

edinho_realmadrid 11-03-10 20:59

Re: Echipa de sprijin
 
Mai pot inscrie pe cineva care doreste sa vina si sa ajute vineri ?

toader 11-03-10 21:14

Re: Echipa de sprijin
 
da se poate

edinho_realmadrid 11-03-10 21:31

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by toader (Post 3173377)
da se poate

Cred ca s-a inscris singur ! A trimis mail la adresa corespunzatoare ! ;)

alex.p7m 11-03-10 22:28

Re: Echipa de sprijin
 
nu cred ca a fost o idee inteleapta sa pui lista sa o poata downloada oricine mai bine puneai decat numele celor inscrisi nu toate datele ....

no limits design 11-03-10 23:12

Re: Echipa de sprijin
 
Am trimis si eu mail si te-am intrebat ceva pe mail....si ti-am trimis si pm cu aceeasi intrebare....raspunzi unde tie mai usor.Multumesc anticipat

neew 11-03-10 23:27

Re: Echipa de sprijin
 
mail sent. ms frumos :-)

Chucky bmw 12-03-10 02:50

Re: Echipa de sprijin
 
gata si cu mailu:D

toader 12-03-10 06:16

Re: Echipa de sprijin
 
1 Attachment(s)
Noua lista

alex.p7m 12-03-10 07:01

Re: Echipa de sprijin
 
neatza :) pe la 11:20 plec din pantelimon daca vrea careva din zona mai am 1 loc ... 2 ... " combinatie ieftina la gpl`line" :>

Chucky bmw 12-03-10 07:06

Re: Echipa de sprijin
 
nu dormi ma?........vezi ca sunt abonat

martin21 12-03-10 07:30

Re: Echipa de sprijin
 
+1 la " combinatie ieftina la gpl`line" :>

alex.p7m 12-03-10 07:37

Re: Echipa de sprijin
 
pana acum sunteti 3 cu mn 4 la " combinatia ieftina de gpl`line - gear power lifting " :)))


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning