Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Zona comerciala Iasi - Bazar - Servicii - Talcioc (https://forum.4tuning.ro/213-zona-comerciala-iasi-bazar-servicii-talcioc.html)
-   -   lucrari autodesign (https://forum.4tuning.ro/213-zona-comerciala-iasi-bazar-servicii-talcioc/172094-lucrari-autodesign.html)

vinyl 22-03-11 22:10

Re: lucrari autodesign
 
Cat ajunge cupola passat 3BG,variant? Negru lucios?

autodesign 14-04-11 21:03

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
0754.414.669

autodesign 14-04-11 21:08

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
..............................

autodesign 14-04-11 21:10

Re: lucrari autodesign
 
www.cardesign.lx.ro 0754.414.669

adi_ciobanasu 24-04-11 10:29

Re: lucrari autodesign
 
Salut.
M-ar interesa si pe mine cat ajunge folierea unui golf4 scurt cu folie imitatie carbon 3d -capota, cupola, hayon si oglinzi. Deasemeni ma intereseaza si la interior cu aceasi folie -consola centrala, manere portiera sofer+pasager, scrumiera(aprox 10-12 elemente). Si restul elementelor exterioare polishate. Daca se poate un pret pt fiecare in parte. Multumesc.
Un Paste Fericit!

Dooku 18-05-11 18:57

Re: lucrari autodesign
 
Salut! ma intereseaza un pret pentru: dat folie de pe capota jos si pus alta noua la loc, de culoare negru mat. Mentionez ca masina este un Logan. Numai bine!

fanatik_iasi 18-05-11 19:41

Re: lucrari autodesign
 
O vectra a,de foliat complet cu folie rosie ? Te pricepi si la montat alarme ? Un pret ?

vinyl 18-05-11 20:20

Re: lucrari autodesign
 
Am mai pus si eu vreo 2-3 intrebari dar nu mi s-a raspuns nici mie..asta e .Seriozitatea..

JusT_SaY_BoBo 22-05-11 14:16

Re: lucrari autodesign
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4334462)
Am mai pus si eu vreo 2-3 intrebari dar nu mi s-a raspuns nici mie..asta e .Seriozitatea..

lucian e destul de ocupat si nu stiu cat timp are pentru a raspunde pe forum,de aceea in fiecare post aveti numarul de telefon...
cine vrea sa faca ceva si nu doar sa puna o intrebare suna ca nu e mare problema 2-3 minute nu?:lol:
vinyl nu faceam referire la postul tau :-)

ps.recomand lucian ,treaba buna si preturi foarte bune!

autodesign 24-05-11 07:13

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
ms bobo! cand pleci de la atelier noaptea tarziu nu cred ca-ti mai vine sa faci mai nimic.... dupa cum a spus si bobo ' este nr de tel in fiecare post' numai bine! 0754.414.669

autodesign 24-05-11 07:17

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
0754.414.669 la mine baza este folia pe geamuri

autodesign 24-05-11 07:19

Re: lucrari autodesign
 
8 Attachment(s)
0754.414.669...................................

Bondellu 25-05-11 11:02

Re: lucrari autodesign
 
Quote:

Originally Posted by vinyl (Post 4334462)
Am mai pus si eu vreo 2-3 intrebari dar nu mi s-a raspuns nici mie..asta e .Seriozitatea..

Personal imi este foarte bun prieten, omul este mai toata ziua la atelier si nu are timp sa satisfaca toate poftele pe forum. Eu unul daca am o problema si vreau sa o rezolv vorbesc la telefon sau fata in fata cu cineva. Nu iti fa impresie despre un om care nu ti-a raspuns la 2 intrebari pe un forum, astea sunt copilarii si totodata vad alti membri postul si isi pot creea pareri false despre munca pe care o depune LUCIAN. Personal am foliat mai multe masini la el si il recomand. Numai bine!

Bondellu 25-05-11 14:29

Re: lucrari autodesign
 
Eu colaborez cu LUCIAN de anul trecut mai mananc si eu o ciorba calda pe langa el.
Care nu are minute dar se aglomereaza in comentarii rautacioase sa lase un numar de telefon si va fi sunat de LUCIAN in cel mai scurt timp posibil. Va multumim!

autodesign 03-06-11 09:28

Re: lucrari autodesign
 
10 Attachment(s)
0754.414.669........


All times are GMT +2. The time now is 18:56.

- Copyright 2026 4Tuning