Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

browser 13-03-10 08:58

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pake fai ceva la teava de la toba ca zici ca e o p... bleaga :???:

road_runner 13-03-10 20:46

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by browser (Post 3177641)
Pake fai ceva la teava de la toba ca zici ca e o p... bleaga :???:

Facem, insa momentan altele sunt prioritatile... Daca tot fac vreau ceva frumos, deosebit... stii tu cum imi place mie... ;)

bmwowners 13-03-10 21:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Nici nu ai venit bine de la romexpo si ai sarit pe forum!!!!:D

road_runner 13-03-10 21:03

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 3179542)
Nici nu ai venit bine de la romexpo si ai sarit pe forum!!!!:D


Cand e vorba de masini nu conteaza oboseala sau ma rog altceva...
Pasiunea nu cunoaste limite si noi stim cel mai bine asta, vorba unui bun prieten...:peace:

kox_24 13-03-10 23:56

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
pai si ceva poze cu masina?sau nu ai bagato?

liviu tex 14-03-10 00:24

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
frumoasa masina! pune-i jante c-a venit primavara!

gelu_r 14-03-10 02:30

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
a bagat o , in parcare :D , la ce masini au fost la etaj , sincer puteai sa o bagi fara probleme , o bagam si eu daca imi faceam stopurile fumurii :D

road_runner 15-03-10 07:46

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 3180185)
pai si ceva poze cu masina?sau nu ai bagato?

poze am ceva, insa masina nu am bagat-o ca nu-i inca gata si cum vreau eu...

Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 3180252)
frumoasa masina! pune-i jante c-a venit primavara!

multam, ii punem foarte curand!

Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3180380)
a bagat o , in parcare :D , la ce masini au fost la etaj , sincer puteai sa o bagi fara probleme , o bagam si eu daca imi faceam stopurile fumurii :D

mersi Domnu' insa puteai sa imi zici ca vrei stopurile fumurii se rezolva repede, ii dadeam putin KOX la a mea si te rezolvam si pe tine daca era nevoie... ce vopsele, ce lacuri, ce bronz... DIESEL POWER!!!

p.s I - proiectoarele asteapta un mic upgrade de aia nu au grilele
II- de ieri membru e46 club


Numai bine!!!

wolfgang_69 15-03-10 10:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
1 Attachment(s)
ma uitam azi dupa niste scaune si am dat peste astea.mie mi se par absolut geniale,as vrea sa le cumpar pentru a mea.sa-mi zici ce crezi :evil:

road_runner 15-03-10 10:50

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by wolfgang_69 (Post 3184371)
ma uitam azi dupa niste scaune si am dat peste astea.mie mi se par absolut geniale,as vrea sa le cumpar pentru a mea.sa-mi zici ce crezi :evil:

arata foarte bine insa... firma aia nu imi place... insa ia-le sa le vedem...
SPARCO nu iti mai place?
:lol:

road_runner 17-03-10 11:10

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
8 Attachment(s)
*** UPDATE ***

yellow racing fog lights!

:peace:

gelu_r 17-03-10 14:57

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
ce sa mai , in fata nu trebuie decat sa i mai faci un lucru , sa atinga bara de asfalt :D:D:D

road_runner 17-03-10 15:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3193729)
ce sa mai , in fata nu trebuie decat sa i mai faci un lucru , sa atinga bara de asfalt :D:D:D

curand! si promit sa fie cum trebuie!;)

ady_viteza 17-03-10 15:17

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Ti-am vazut masina la expo sambata in parcare....arata foarte bine...o finala sport ii va schimba aspectul din spate...cat despre lasatul pe burta la maxim e alegerea ta dar la drumurile noastre nu-i cea mai buna optiune...crede-ma stiu cel mai bine:D

road_runner 17-03-10 15:21

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3193788)
Ti-am vazut masina la expo sambata in parcare....arata foarte bine...o finala sport ii va schimba aspectul din spate...cat despre lasatul pe burta la maxim e alegerea ta dar la drumurile noastre nu-i cea mai buna optiune...crede-ma stiu cel mai bine:D

Hehe... nu pun doar o finala, am in cap un proiect ambitios cu evacuarea...Spun doar ca va fi ceva profi !!!
De lasat o sa o las atat cat sa imi permita sa mai si merg... Suspensia o am, jantele le am... astept gumele si vremea buna, aseara iar a nins aici am crezut ca nu-i adevarat :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:36.

- Copyright 2026 4Tuning