Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

ESPinoza 24-05-06 16:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
eu zic azi sa jucam pe mousesports, maine pe av3 si poimaine pe linkmania, ce kk va frecati atata de colo colo ? jucam pe av3 si aia e , p.s : eu am intrat.. hai sa ne jucam cu ei

da si noua ip`ul!

EvLSant0S 24-05-06 17:06

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
193.239.140.252:27015 asta e ip`u pe care jucam asta seara, e serveru lu alex maxx :) aproape , jucam acolo, nu admini prosti, nu lag, nu etc, acolo e bine , si e loc :) n vdm acolo , va asteptam ...

haida
haida
haida
haida

mihai134 24-05-06 18:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ma bag si eu acusica :)

cata_tm 24-05-06 20:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
io totusi nu inteleg de ce jucati cu coduri

Spark 24-05-06 21:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu nu am jucat si nici nu o sa joc cu coduri ... ;)

Cristi T 24-05-06 21:26

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai mai joaca careva cs?

blowwind 25-05-06 17:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gata
am dat drumu la server !!!
FunParK.idle.ro ....

stefaneL 25-05-06 20:21

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
joaca cineva cs acuma?

blowwind 25-05-06 20:30

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by stefaneL
joaca cineva cs acuma?

cam in 30min

ZerO_CooL 25-05-06 21:16

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Mai intra cineva ?

Cristi T 25-05-06 21:25

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
da si tu cateva admin pt cei de aici daca se poate ca sa avem un control minim macar...

Cristi T 25-05-06 21:29

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
schimbati si voi harta ca da eroare si nu o downloadeaza pe asta X( plssssssss dati votemap la alta

EvLSant0S 25-05-06 21:40

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai ma la joc ... wtf

3vil 26-05-06 00:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
In legatura cu serverul FunPark.idle.ro, viitor cs.funpark.ro!

Baieti...toti cei din 4TunningRo veti avea slot deoarece voi face slot pe clantag.
Il voi lasa pe blowwind sa isi aleaga oamenii din clan. Restul pot face cerere de admin sau slot la [email protected]

EvLSant0S 26-05-06 12:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gr8 , hai acum pe av3, suntem destui .. ;)
funpark e gol


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning