Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Blondu_318 30-04-10 13:24

Re: E 30 DIVISION
 
Golitzi paharele ma,ce va pasa,beti numa voi betii....:( ganditiva numa la voi:-w...

kyd_ursu 30-04-10 13:31

Re: E 30 DIVISION
 
bem o gura si pt voi :) ... o sa bem cu adevarat atunci ca o sa ne vedem cu totii la munte :lol:

Blondu_318 30-04-10 13:37

Re: E 30 DIVISION
 
Asa KYD-ule macar tu gandestete la noi....k Neamtzu nu mai are vremeee:???:

Neamtzu_e36 30-04-10 15:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3323123)
Asa KYD-ule macar tu gandestete la noi....k Neamtzu nu mai are vremeee:???:

:D:D:D beau si pentru voi ,ma gandesc la toata lumea :D

Neamtzu_e36 30-04-10 15:29

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323089)
Chiar ca....astazi bunul nostru coleg de club "neamtzu" a atins varsta de 28 ani (bosorogule) si cu ocazia asta ii urez un sincer si arzator la multi aaaaaaaaaaani....si te blestem sa ti fie bine in viata :)

Ms mult kidu si la toata lumea dar chiar trebuia sa imi aduci aminte cat fac? ma simt batran :D:D ms mult inca odata

kyd_ursu 30-04-10 15:41

Re: E 30 DIVISION
 
neamtzule stii vb aia? "mosule ce tanar esti" :) ... si nu uita ca mai ai un "mos" tanar alaturi de tine :))) ....

kyd_ursu 30-04-10 15:45

Re: E 30 DIVISION
 
abia astept sa ne vedem cu totii...cred ca o sa iasa o caterink mortala :)

Neamtzu_e36 30-04-10 15:47

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323380)
abia astept sa ne vedem cu totii...cred ca o sa iasa o caterink mortala :)

iti dai seama ca o sa iasa ceva frumos,azi mi-am luat cortu :D

kyd_ursu 30-04-10 16:13

Re: E 30 DIVISION
 
bv bv ... pana la acea intalnire hai sa tragem tare sa ti termini ursul....asa ca hai la treaba....la alba iulia ce se mai aude cu pagina de net?

Neamtzu_e36 30-04-10 16:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323422)
bv bv ... pana la acea intalnire hai sa tragem tare sa ti termini ursul....asa ca hai la treaba....la alba iulia ce se mai aude cu pagina de net?

ma sunat mai devreme blondu 318 si a zis ca asteapta un raspuns de la cineva pe luni -marti si eu a ramas sa sun luni pe cineva sa vedem ce si cum

kyd_ursu 30-04-10 17:40

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3323445)
ma sunat mai devreme blondu 318 si a zis ca asteapta un raspuns de la cineva pe luni -marti si eu a ramas sa sun luni pe cineva sa vedem ce si cum

bun asa....neamtzule te misti bine pt un batranel :)))

Neamtzu_e36 30-04-10 21:16

Re: E 30 DIVISION
 
Incepand de azi 30.04.2010 ora 22:10 am hotarat impreuna cu KIDU ca numele clubului sa fie BMW DIVISION si pentru inceput o sa avem divizia E30 si E36 pentru ca sunt baieti si cu E36 care or sa intre in club pt ca merita sigla va ramane la fel dar in functie de masina va avea alt scris
EXEMPLU : - cine are e30 sub sigla va avea E30 DIVISION
- cine are e36 sub sigla va avea E36 DIVISION
Iar parasolaruL va fi cu BMW DIVISION

NXdev 30-04-10 22:24

Re: E 30 DIVISION
 
succes cu clubul :P si la cat mai multe masini

kyd_ursu 30-04-10 22:45

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3324179)
succes cu clubul :P si la cat mai multe masini

multumim :)...

CT97AMD 01-05-10 21:08

Re: E 30 DIVISION
 
Salut,ma puteti ajuta dak se poate cu un volan sport?


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning