![]() |
Re: Ce propozitie va iese?
M-am dat la userii de pe acest forum de frica:))
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am jucat barbut cu userii de pe acest forum de tampit.:D:lol::lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
m-a batut rocky pentru bani ?
:D |
Re: Ce propozitie va iese?
O sa beau cu posturi cu mare tristete..
nu prea:-< |
Re: Ce propozitie va iese?
Vreau sa merg la James Bond de bucurie ;));))8)8)
|
Re: Ce propozitie va iese?
M-am dat la Dinamovist(i) pentru multe post-uri.
|
Re: Ce propozitie va iese?
M-a(m-au) fugarit Naomi si-mi dau foc
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am sa bat pe Rapidist(i) ca sa ajung moderator.:lol::lol::lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
am sarit peste fete de tampit(a).:lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am urlat la Basescu pentru bani.
iulie 04 A Asta a iesit cam adevarat:lol: |
Re: Ce propozitie va iese?
M-au stropit houserii cu sarbā?:lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am facut spam cu o gramada de rahat cu pretentii :)) misto asta:)))
|
Re: Ce propozitie va iese?
O sa beau cu cocalari si apoi ma arunc in Dunare! :)) (NOT!!)
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am urlat la rockeri pentru bani :lol::lol:
|
Re: Ce propozitie va iese?
Am jucat barbut cu(ca) James bond ca sa ajung moderator.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning