Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Toyota SUPRA vs Audi RS4 ...... (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/1607-toyota-supra-vs-audi-rs4.html)

CT-87-ADY 07-08-04 18:37

Batalia Vitezei :P
 
Quote:

Originally Posted by \"Stuey\"
Eu inca nu am votat...mi-e cam greu sa votez...sunt in dubii :roll: .cand auzi rs4 vs supra te gandesti ca supra is the best.dar nu vreau sa ma grabesc...facetzi si voi un concurs (dz1 si catalin) si vedetzi care castiga dintre cele 2.

Cata cashtiga!

il3g4l 08-08-04 07:10

RS4 este singura mashina europeana de serie care mai merita ceva respect, de aceea o sa aiba respectul meu dar nu shi votul.
Am mers in amandoua ..............................SUPRA rulezzzzzzz


Import cars----------»»»»»»»»»»»the best

EvLSant0S 08-08-04 11:54

Re: Batalia Vitezei :P
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Stuey\"
Eu inca nu am votat...mi-e cam greu sa votez...sunt in dubii :roll: .cand auzi rs4 vs supra te gandesti ca supra is the best.dar nu vreau sa ma grabesc...facetzi si voi un concurs (dz1 si catalin) si vedetzi care castiga dintre cele 2.

Cata cashtiga!

cata castiga... asa e... anu` asta l-a facut cata... sa vedem la anul :) , si In sfarsit Supra e din NOU in FRUNTE!!!

26-25 :) ptr supra... scorul e strans rau...

Speedy 08-08-04 17:53

28-25 :peace:

pav[] 08-08-04 23:53

am peste 1gb de filme in care SUPRA face pe rand o gramada de supercars.. cum ar fi: VIPER GTS, CL55 AMG, 911 turbo, mustang, Z06, cobra... si altele.. si cea mai misto.. face un lamborghini murcielago.. nici macar sa se apropie de supra.. nu au sanse (mentionez ca in fiecare film e alta SUPRA).. la demaraje de la 100 km/h .. pur si simplu zboara de langa celelalte masini.. imi dau seama ca un rs4 nu prea ar putea concura cu o supra de 874 hp (pe dyno).. sunt fan lamborghini.. dar pur si simplu am ramas fara replica la ce poate face o SUPRA din masini de 400 000 euro..

EvlSantoS 09-08-04 02:01

This is fuckin` Crazy!!! Supra's BACK! :) 29-25 :) marfa... pavule vreau si eu giga-u ala PLZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cum facem ?

pav[] 09-08-04 09:04

la mine se numeste limita de trafic :D nu stiu la tine.. dar eu cam am ramas in pom dupa ce am downloadat toate filmuletele alea.. nu mai pot face mai nimic.. totusi cauta pe net si ia tot ce poti.. daca nu esti ca mine, in pom..

Amytal 09-08-04 20:03

cu odc gasesti orice film.... am si eu o gramada de filme acasa cu Supra dar cel mai mult imi plac compilatiile gen Redline 123 Turbo Dreams 123 Reckless 12 si supra meeting.
Pentru cei care nu-l cunosc recomand siteu www.racingflix.com trebe cont da e gratis ....

carlo_RS_GTI 17-08-04 14:44

SUPRA FAST AND FURIOUS !!!!!!!!!!! .http://www.rsportscars.com/foto/10/supra_ff_engine.jpg . http://www.rsportscars.com/foto/10/supra_ff_inter.jpg . http://www.rsportscars.com/foto/10/supra_ff_01.jpg . http://www.rsportscars.com/foto/10/supra_ff_02.jpg

TheSinner2 17-08-04 18:02

poze cu m3-u care l-a facut pe virgil are cineva? sau ceva date tehnice...

NEbunu 17-08-04 21:31

Eu am ales supra imi place super mult aspectul ei sport......e mortala banuiesc si senzatia e la fel

SpeedeR 17-08-04 22:12

ce ?! ?! ?!

la facut pe virgil un m3?! knd mey?! la noi?! nu cred...

TheSinner2 18-08-04 14:16

Heh.. a fost virgil in bucuresti pt o cursa.. si a pierdut-o :wink:

BogdanSHA 18-08-04 14:17

Si cand s-a intamplat asta??

B|shOp-VR6 18-08-04 14:18

Da.. si probabil era in tren sau venise pt cursa cu RS4 :D


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning