![]() |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
MASINA <> AUTOBUZ . Observi diferenta? |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
1. Masina care e mai buna ca noul M3 si pe circuit si pe strada, desi costul masinii si al intretinerii ii de 2 ori mai mic, si arata si merge ca un adevarat muscle car european al zilelor noastre. 2. CLASIC, PUTERNIC, M POWER , FRUMOS, una din putinele masini in care poti sa ai incredere, si cred ca asta ii singura masina care ii poti scrie tot numele cu litere mari(din inima), BMW M5 E34. 3. NO COMMENT, dar singurul lucru care m-ar face sa aleg F50 in loc de F40 ii ca F50 ii pe cale de disparitie... mai sunt cateva in lume. 4. NO COMMENT ! 5. Masina de oras, de familie, intretinere+masina ieftina, frumoasa si pentru orice gust si are unele dotari standard care si la BMW, Mercedes, Audi(etc) vin ca optiune. Daca as avea peste 25 de ani, sa-mi placa masinile, frumosul, sa am o familie si vreo 20.000 de euro in buzunar, mi-as lua Toyota Avensis fara doar si poate. |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
1.Masina de politie
2.Masina pompierilor 3.Ambulanta 4.Citaro 5.Taxiurile in general |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
-de ce ai fi recunoscator ca exista "masina de politie"? :D |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
ON: revenind la topic. 1. BMW E46 - masina lu tata... ii sunt recunoscatoare de stabilitatea ei ca ma tinut intr-o curba de era sa intru intr-un sant :)) 2. BMW M3 E36 - clasic si puternic :X 3. Dacia...-doar pe ea am invatat sa conducem...majoritatea 4. Bugatti - ca mai intrec limitele ... 5. Salvarea (SMURD) - tot timpu e nevoie :)) |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
ideea topicului nu era CE MASINI VISATI.. sunt curios de ce multi de aici sunteti recunoscatori ca exista bugatti ? ca tineti poza pe desktop cu ele? sau de ce?
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
Quote:
22:03 - el asai ... :P o greseala de vizularizare... se mai intample... Sorry de off-u asta...:| |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
atunci du-te acolo poate iti da vreun premiu ca le esti recunoscator . aici era vorba de masini pe care le-am avut in posesie, nu care le-am vazut pe strada sau la tv... masini care chiar ne-au folosit la ceva, in schimb aici 90 % din posturi sunt cu masini care nu au calcat vreodata in romania si culmea, suntem recunoscatori ... ai prins ideea?
|
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
1. Porsche 997 GT3 Flat 6 de 3.6l développant 410 CV à 7800 tr/mn - 0 à 100 km/h en 4,3 s - V/Max : 310 km/h 2. Lamborghini Galardo Caractéristiques : - Modèle 2006 - V10 de 5 litres développant 520 CV à 8000 tr/mn - 0 à 100 km/h en 4,3 secondes - V/MAX 314 km/h 3. Ferrari F430 F1 V8 de 4,3 litres développant 490 CV à 8500 tr/mn - 0 à 100 en 4,1 secondes - V/Max : 315 km/h 4. Subaru Impreza Turbo Groupe N - Moteur : 4 cylindres à plat - Turbo - 16 soupapes – 1994 cm3 - Puissance : 230 cv à 5600 tours/minutes - Poids : 1080 kg - Boîte de vitesses manuelle 5 rapports - Frein à main hydraulique - Arceaux homologués - Volant escamotable - Équipement radio - Préparation châssis (amortisseurs…) - 1000 m DA : 24.9 secondes 5. Audi Quattro - prima mea masina, dupa care plang si acum. Visez in continuare la Skyline... Pentru cine are drum pe la Paris va recomand http://www.pro-pulsion.com/ , nu stiu daca am voie sa fac publicitate, dar e pacat sa ratati sansa, luati legatura cu Jordi Hamiche. |
Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
Quote:
Recunoştiinţa are mai multe definiţii, dacă pot spune aşa... Gratitudine pentru fabricanţi, că au făcut aşa maşină (nu contează care, sau dacă cel care a postat, posedă aşa ceva). P.S . Eu spre exemplu mi-am prezentat maşinile, pe care am şi apucat să le conduc şi am fost recunoscător că au fost făcute. |
| All times are GMT +2. The time now is 16:27. |
- Copyright 2026 4Tuning