Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

bandeanradu 13-12-09 00:28

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by vladutzu (Post 2884056)
Dex de 2 ori mo fentat la start... oricum la o liniuta calumea. de vreo 300 de metri, nu se compara loganu cu espero.

hai sa vezi ca nu te tii dupa mine la nici un capitol mai ales la liniuta cum zici :) si si alea se dau normal pe 402 metri :P nu ma stiu cu liniutele ca nu am dat niciodata si nici nu fac referire la asa ceva:D

DEX_HELL 13-12-09 11:21

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
npc baietii... pozele au iesit chear bine :P...
cu clipurile n-am rezolvat nimic, ca mi sa facut rau, de credeam ca mor :P

vladutzu 13-12-09 11:29

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
shefule, fara suparare... acuma nu compara 90 de cai cu 75... poate pe mine ma faci sa zicem la o liniuta, da la drum lung sigur nu:)). ca motoru meu are 470 000 km si a tau poate vreo 50 000 d mi. si a tau i aproape nou, si a meu d 14 ani... ambreiaju deja face figuri... da la drum lung nu mi frica de logan:D

YEED 13-12-09 17:06

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
vlade nu te baga cu RABu ca nu-i a buna :))))

vladutzu 13-12-09 18:52

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
nu ma bag pretine, da da face 75 de cai , 90 de cai? greutate cam tot aceeasi i... hai ca la interex sa zicem ca ma face ca i de ,,5 " metri circuitu:))
da la un drum lung nu stiu cum m-ar putea face... eventual cu cip sau ceva pe masina...

bandeanradu 14-12-09 00:00

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
un logan de 1.6 la drum lung te mananca de viiiiiiu :) si cred ca si eu ma tin dupa tine :) oricum o resoftare sau un "chip" la polizoarele noastre nu ajuta la top speed ci la demaraj,primele trepte:)

baranyka 14-12-09 01:13

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ce va certati aici ma io im iau un trabat si fa fac ma la concurs de stat pe loc:)))=)):P:P:P:P

vladutzu 14-12-09 08:37

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Radule, ala de 1.6 16 valve ma ia sigur ca am incercat la drum lung:D pe panta nici nu discuta cu mine:D doar are 100 si unpic de cai parca.
( astia ce ati comandat stickere azi vin ca mo sunat baiatu')

vladutzu 14-12-09 08:39

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Radule acuma ti-am citit thread-u tau. super masina si sopr la modificari in continuare. chiar ieri am fost in tarnaveni la ,,neamuri" . pe unde stai?

YEED 14-12-09 09:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Fratzilor uitativa pe geam :))) vreme de drifturi :P

White_Dragon 14-12-09 09:58

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Ai dreptate... de abia astept sa se depuna un pic zapada... acum am si eu masina cu frana de mana pe spate ;).

bandeanradu 14-12-09 10:10

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by vladutzu (Post 2889741)
Radule acuma ti-am citit thread-u tau. super masina si sopr la modificari in continuare. chiar ieri am fost in tarnaveni la ,,neamuri" . pe unde stai?

pe langa centru :) versiunile pe benzina au motoare de 1.4 (75cp). 1.6 8v(90cp) si 1.6 16v (105cp)

scorpionxxx 14-12-09 10:59

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
astazi (cel putin in Ludus) nu cred ca avem sanse de o invarteala, se pare ca ne-au parasit si putini fulgi care cadeau si a aparut soarele.:(

Petyy007 14-12-09 11:20

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
apai si la noi atat o fost........

baranyka 14-12-09 16:26

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Dex ......................................??:))=))

Vali-tgm: cam asta am inteles eu din ce ai scris tu mai sus "dasnjk fjkandsa dsajkndas dsajkndsa kjandasa?"! Iti place ? Nu? nici noua asa ca te rog frumos sa scrii doar in romana.


All times are GMT +2. The time now is 00:53.

- Copyright 2026 4Tuning