![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
frate, esti nebun, jur....
apreciez munca...stiu cat de greu si costisitor este....mai ales pe timp dasta :( |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
A iesit bomba...cel putin pana acu:-P tine-o tot asa si spor la munca...sigur o sa ai nevoie:lol: Ce culoare o faci?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Incepe sa prinda forma se pare ca va iesi ceva mare bafta!:D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
incepe usor usor:D la tine da muult mai bine toba aia decat la MFB...oricum este destul de mare toba...dar astept sa vad rezultatul final. la motor nu umblii ?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
nu te apuca de estimari...totusi pentru pacea ta sufleteasca dupa ce e gata mergi cu el la masurat ,dar s-ar putea sa nu-ti convina rezultatul...se obtin greu caii :rolleyes2
cele mai tari motoare facute la uzina,aveau cam 90 de cai dar fiabilitatea era ca la noroc...si caii aia erau scosi din comprimare,usurare(volanta,ambielaj,pistoane) ,axe cu came diferite de cele clasice,supape marite,galerii marite,alternator deconectat sau chiar lipsa(la vtm se practica destul de mult),elice scoasa... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
o poza cu noile jante :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Bre da despre culoare nu ne zici? cum o sa arate la final? ce culoare?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
ps: vezi sa fie ceva care sa dea bine cu jantele;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
TEASER !!! :twisted:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
o fi trendy sa ai buza la janta roz,portocaliu,rosu,verde...dar pe unele modele de jante nu merge,iar asta mi se pare un model pe care nu merge,astea arata bine cat mai simple :rolleyes2
app,urata toba aia asa mare :rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
frumoase roatele :) |
| All times are GMT +2. The time now is 03:16. |
- Copyright 2026 4Tuning