Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/15023-e46-320ci.html)

aleks 29-04-08 14:17

Re: E46 - ...
 
eu nu as fi asa entuziast...
ai luat in calcul toate transformarile necesare? si.. cati km vrei sa te mai tina motorul?

laurentiu_tim 29-04-08 19:57

Re: E46 - ...
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1504187)
Stau pe ganduri ..oare se merita sa montez kit turbo pe masina?

nu merita,investitie prea mare si costisitoare un motor aspirat este un motor aspirat nu merita convertit la turbo,parerea mea,mai bine pui unu mai mare ;)

poenaru adrian 20-05-08 19:34

Re: E46 - 320ci
 
salut daca te intereseaza niste elemente de tuning astept un p.m.

f.intruder 20-05-08 23:59

Re: E46 - ...
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1504187)
Stau pe ganduri ..oare se merita sa montez kit turbo pe masina?

Nu stiu daca merita ca si investitie .
Fara sa faci si alte modificari la motor ,la 8PSI boost
cu compresor ar merge cam ca si 330ci.
Daca vrei sa mearga rupere , e vorba de alti bani...
Depinde ce astepti de la masina...e totusi prea grea
Mai bine o vinzi si iei un 330ci
:-)

ionutzst 22-02-09 13:36

Re: E46 - 320ci
 
am un bmw 745i 2001 si am pierdut cheia de pornire(cip).
cum pot intra in posesia altei chei(exclus reprezentanta)


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning