Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

BogdanCMS 12-07-04 11:28

Intr-adevar distractiile cam costa...cauciucuri, ambreiaj, planetare si alte cele...oricum, din ce-am vazut prin poze, a fost mai reusit traseul, nu? Bine ca lucrurile evolueaza intr-o directie buna...
Al3xius, vezi ce inseamna soarta? N-ai stat langa panou, n-ai fost prins furand banana...ia sa te iau cu mine la un cazino, ca vad ca esti norocos! :P :P :lol: :lol: :lol:

bogdan 12-07-04 11:34

zona era foarte buna de aruncat curu pentru ca nu am autoblocant si ma cam chinuiam

RoSonic 12-07-04 11:59

he... la treaba cu distrusul cauciucurilor..ar trebui sa punem bani de o pereche de cauciucuri astia care ne uitam.... si la sfarsit cel care a facut cel mai frumos show sa ia banii :)

bogdan 12-07-04 12:11

buna idee! :lol:

Al3xius 12-07-04 12:22

sunt de acord !

bogdan 12-07-04 12:31

bun si ambreaj si alte pericole?!?! :lol: :lol:

Al3xius 12-07-04 12:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Al3xius, vezi ce inseamna soarta? N-ai stat langa panou, n-ai fost prins furand banana...ia sa te iau cu mine la un cazino, ca vad ca esti norocos! :P :P :lol: :lol: :lol:


pai tocmai asta e ...ca m-a prins ala cand am furat banana ! :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

BoSsuL3TZ 12-07-04 13:06

da ce zicetzi voi de edy.. si-a ars rau cauciucurile.. sarma se vedea din ele.. ;)

Ma sa jti ca n-ar fi rau.. astfel cei care s-ar n-ar mai pierde atatzia bani .. :P voi va datzi seama ce-ar fi atunci.. omor! :D :lol:

Al3xius 12-07-04 13:34

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
bun si ambreaj si alte pericole?!?! :lol: :lol:


sau mai bine punem bani si-i cumparam alta masina ! :lol: :lol: :lol: si asigurare pentru baiatu de statea langa panou ! :twisted: :twisted: :twisted:

bogdan 12-07-04 13:41

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: mai bine scoatem panourile!!!!!!

Al3xius 12-07-04 14:19

yeah right ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

alex_maxx 12-07-04 14:28

..Alexius nu te-ai lasat pana nu ai furat u o banana de la aia :D...5 ani de puscarie pt asta !! :peace:

Al3xius 12-07-04 17:20

...cu suspendare ! :P :P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

BogdanCMS 12-07-04 19:20

Al3xius, mane, nu ti se vad bananele din semnatura... :P :P :P :lol:

BMWPower 12-07-04 19:54

bai santose frate, baga si u filmul pls, ca mi s-a facut un dor nebun de cauciucurile pe care le-am lasat acolo, am venit pe pinza si sirme pina acasa. mcar sa le mai vad one last time :yikes:


All times are GMT +2. The time now is 01:11.

- Copyright 2026 4Tuning