![]() |
Re: E36 - coupe ///M packet
mama cum sunt jantele alea...criiiiimaaaaaaaaaaaaaa
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Frumoasa masina , inscrierea cand vine ?
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
app. dau farurile la schimb(cele galbene cu angel eyes) pe unele stock de preferat fara lupa+diferenta |
Re: E36 - coupe ///M packet
Ai o masina foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos. Proiectoarele ii dau un aer de distinctie, daca as fi in locul tau le-as lasa...
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
posteaza te rog o poza cu farurile k ma intereseaza!
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Sincer ai primit numai cuvinte de laudă dar nu meriţi asta...glumeeesc.....ci:"E cea mai frumoasă pisica văzută īn viaţa mea la noi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:,deci e maximă ,ce ai putea să īţi mai doreşti de la ea?" Să ai grijă de ea şi īmi place că ai trāntit-o maxim de pămānt!
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
cred ca nu o sa mai arate asa bine
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Am vazut zilele trecute masina langa targul vitan, vopseaua parea usor matuita sau poate era doar murdara p*m, arata bine masina regret ca nu am prins-o cu incaltarile de vara, sa ma holbez un pic la ea !
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
5 Attachment(s)
decat alba mai bine dakargelb :D
am postat poze si cum ar fi alba acum tu decizi :D |
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
Re: E36 - coupe ///M packet
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:16. |
- Copyright 2026 4Tuning