Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe ///M packet (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/147063-e36-coupe-packet.html)

69WRX 16-11-09 17:56

Re: E36 - coupe ///M packet
 
mama cum sunt jantele alea...criiiiimaaaaaaaaaaaaaa

ALkolic 16-11-09 18:10

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Frumoasa masina , inscrierea cand vine ?

Gti_edition 16-11-09 19:27

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by ALkolic (Post 2813235)
Frumoasa masina , inscrierea cand vine ?

inscrierea in Romania este ultimul lucru care ma intereseaza la aceasta masina.
app. dau farurile la schimb(cele galbene cu angel eyes) pe unele stock de preferat fara lupa+diferenta

bmw_alpina 16-11-09 20:37

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Ai o masina foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos. Proiectoarele ii dau un aer de distinctie, daca as fi in locul tau le-as lasa...

Gti_edition 16-11-09 21:13

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by bmw_alpina (Post 2813662)
Ai o masina foarte frumoasa, sa o stapanesti sanatos. Proiectoarele ii dau un aer de distinctie, daca as fi in locul tau le-as lasa...

proiectoarele raman,farurile le schimb

drac 19-11-09 21:39

Re: E36 - coupe ///M packet
 
posteaza te rog o poza cu farurile k ma intereseaza!

Gti_edition 19-11-09 21:52

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by drac (Post 2822085)
posteaza te rog o poza cu farurile k ma intereseaza!

s-au vandut...au venit altele mai atractive..o sa postez maine poze cu ele pe masina

Tweety_rzw 22-11-09 16:19

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Sincer ai primit numai cuvinte de laudă dar nu meriţi asta...glumeeesc.....ci:"E cea mai frumoasă pisica văzută īn viaţa mea la noi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:,deci e maximă ,ce ai putea să īţi mai doreşti de la ea?" Să ai grijă de ea şi īmi place că ai trāntit-o maxim de pămānt!

Gti_edition 22-11-09 16:55

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2827472)
Sincer ai primit numai cuvinte de laudă dar nu meriţi asta...glumeeesc.....ci:"E cea mai frumoasă pisica văzută īn viaţa mea la noi:lol::lol::lol::lol::lol::lol:,deci e maximă ,ce ai putea să īţi mai doreşti de la ea?" Să ai grijă de ea şi īmi place că ai trāntit-o maxim de pămānt!

multumesc. Daca ma ajuta Dumnezeu masina va fii alba saptamana ce urmeaza

69WRX 22-11-09 17:11

Re: E36 - coupe ///M packet
 
cred ca nu o sa mai arate asa bine

B-87-CTE 22-11-09 17:23

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Am vazut zilele trecute masina langa targul vitan, vopseaua parea usor matuita sau poate era doar murdara p*m, arata bine masina regret ca nu am prins-o cu incaltarile de vara, sa ma holbez un pic la ea !

D N Y_e36 22-11-09 20:49

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 2827530)
multumesc. Daca ma ajuta Dumnezeu masina va fii alba saptamana ce urmeaza

arata prea bine rosie....de ce alba? iti place mai mult..

Marian_nebunu 23-11-09 07:45

Re: E36 - coupe ///M packet
 
5 Attachment(s)
decat alba mai bine dakargelb :D


am postat poze si cum ar fi alba

acum tu decizi :D

Gti_edition 23-11-09 10:35

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 2828815)
decat alba mai bine dakargelb :D


am postat poze si cum ar fi alba

acum tu decizi :D

alba imi place cel mai mult. si pe la noi nici nu am vazut pisici albe coupe dragute. farurile le am ca la pisica galbena,la fel si proiectoarele:d

sprinter 23-11-09 11:56

Re: E36 - coupe ///M packet
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 2829173)
alba imi place cel mai mult. si pe la noi nici nu am vazut pisici albe coupe dragute. farurile le am ca la pisica galbena,la fel si proiectoarele:d

Vezi ca am si eu in plan chestia asta de mult :))) sa nu mi spui pe urma ca te copiez:oops:


All times are GMT +2. The time now is 17:16.

- Copyright 2026 4Tuning