Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

DASCALUGABRIEL 08-05-06 17:05

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
mai degraba prima...la a doua e pre mult de munca :lol: :lol: :lol: :lol:

mei !:!: scapa prea repede mei! daca (teoretic) mi-a facut mie faza exista 99,99%sanse sa i-o faca si lui si atunci sa vezi distractie:twisted: sa vezi atunci ce-o sa caute ala tesla:lol: :lol: :lol:

DASCALUGABRIEL 08-05-06 17:10

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Mertzanik
da , dar am uitat sa zic sa te retragi pashnic :D....k oricum nu stiu cine ar mai sta .....

da ,ma retrag pashnik ,dar nu uit:evil: :evil: :evil: si astept sa imi pice in gherutze unu din ei! mai devreme sau mai tirliu tot o sa pice:twisted: :twisted:

Mertzanik 12-05-06 13:52

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

da ,ma retrag pashnik ,dar nu uit si astept sa imi pice in gherutze unu din ei! mai devreme sau mai tirliu tot o sa pice
:)) tot la violenta se ajunge .....te descarca cel mai bine nu????

aleks 12-05-06 14:55

Re: Ce'ai face daca....
 
u vrei sa iasa raspunsul k al tau, neaparat :D:D:D

Mustang 12-05-06 15:59

Re: Ce'ai face daca....
 
femeile vor sa aibe ultimul cuvant de spus :D

Mertzanik 12-05-06 17:00

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

u vrei sa iasa raspunsul k al tau, neaparat
nu tin neaparat sa iasa dar cam asa simti in momentele alea ..si mama cat iti mai doresti, fierbe sangele sa dai una asa cu sete ...sa simta ...si nu ma eu ultimul cuv ...tre sa fi ff calm ca sa t abti ...sau sa te gandesti k nu merita nici macar atat...

DASCALUGABRIEL 12-05-06 23:16

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Mertzanik
:)) tot la violenta se ajunge .....te descarca cel mai bine nu????

exista si alte metode de plata !violentza sincer nu imi ofera cine stie ce satisfactie(am aprope 2 metri pe 110kg fost angajat in servicii de garda de corp)!:twisted: :twisted:

aleks 15-05-06 16:10

Re: Ce'ai face daca....
 
confirm, esti mai inalt cu o juma d cap decat mine, si eu am 1,87...
de kte ori vorbim eu tre sa ma uit in sus :))

Mertzanik 18-05-06 16:44

Re: Ce'ai face daca....
 
nu violenta e cea mai buna solutie si nu sunt de acord cu ea ...sincer apreciez pers care nu recurg la asa ceva si dak vor sa se razbune fol alte metode....(nu ca mine )dar e greu in momentele alea si mai intervine si alt topic aici cum sa uiti pers iubita....ceea ce nu are o solutie ....o uiti sau nu ...treci ushor sau nu ...

EvLSant0S 22-05-06 19:44

Re: Ce'ai face daca....
 
caracterizeaza un barbat care .... recurge la asa ceva, dupa ceva de genul asta, prima chestie care o face ... e.. sa... aplice... 2 palme / pumni / picioare si altele...

compara-l cu unul care .. apeleaza la alte metode...
dar fa-o aici, sa vedem toti, eu unu sunt curios cum vedeti voi aspectul asta..
:)
sar`na

Mertzanik 25-05-06 13:39

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

caracterizeaza un barbat care .... recurge la asa ceva, dupa ceva de genul asta, prima chestie care o face ... e.. sa... aplice... 2 palme / pumni / picioare si altele...

compara-l cu unul care .. apeleaza la alte metode...
dar fa-o aici, sa vedem toti, eu unu sunt curios cum vedeti voi aspectul asta..
e simplu ...ala care da in stanga si in dreapta ...atat il duce capul in momentele alea ..nu s stapaneste...si ce face da un pic doare 2 zile -1 sapt si apoi trece....pe cand unul care raneste la suflet ..fol creieru e mult mai castigat k durerea poate ramane mult mai mult timp...ceea ce este si mai greu de facut ...se poate numi un om echilibrat ...

Spark 25-05-06 15:14

Re: Ce'ai face daca....
 
ce ne-am face noi fara mertzanik ... o fata plina de intzelepciune ... ;)
total de acord cu tine .. :D

br01tim 02-06-06 08:31

Re: Ce'ai face daca....
 
BATAIE FRATEEEEEEEEE!cum sa ierti asa ceva!bate,topoare,poate sa fie cel mai bun prieten al meu,nu il iert!asa ceva nu se face!si daca "prietenul"ala chiar tine la tine nu ti-ar face asta niciodata!fata e fata,mai naiva,mai prostutza,poate fi pacalita de golani(dar are si ea vina ei)dar pe ala l-am baga in spital fara remuscari.

dexter_20 09-06-06 17:12

Re: Ce'ai face daca....
 
Bataia nu rezolva nimic. Pt k si eu am patit ceva: dupa 1 an si 2 luni de relatie, el a venit, si-a bagat coada unde nu trebuia si acuma eu am ramas solo. Asta e! Ce rezolv daca il bat pe el? Ea o sa fie cu el, o sa0i aduca mancare in spital si alea alea.... Asa ca mai bine caut alta si gata. Macar eu am satisfactia k ea sta cu el din interes si nu din love... Cine a vazut filmul "Garfield" sa-si aduca aminte urmatoarea replica:"If you wait long enough, everything will come to you!" si asa este.

Alexutzzz 11-06-06 00:11

Re: Ce'ai face daca....
 
am mai zis pe la inceputul topicului,rupere la aman2 situatia e urmatoarea:
1daca ea te iubeste sau balarii dinastea vine si iti zice ca ala se da lea ea
2ala daca e tov adevarat vine si iti zice bah tu o F&^%I pe asta?ca na trage de mine
3daca sunt aman2 niste jeguri ,VIOLENTA te lininsteste cel mai mult pe ea mai putin poate chiar deloc da pe el i as rupe mainile si picioareele si l as baga in tomberon asta daca as simti ceva pentru faata daca nu i as face cam acelasi lucru si l as frige pe fraier de fiecare data cand l as prinde


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2024 4Tuning