![]() |
Re: echipa de sprijin
e pacat ca o sa trebuiasca sa asteptam pana la anu' ca sa mai facem si noi ceva si sa mai schimbam o vb cu cei d p forum (ma refer la cei care nu au "relatii" si nu cunosc mai pe nimeni :))...apropo pe la voi pe la sediu nu aveti nevoie sa mutati cv...un praf sters...o matura,o spalatura pe jos....nimik??? :D
|
Re: echipa de sprijin
o mana de ajutor e intotdeauna binevenita, mai ales de la cineva care deja stim ca ne este de ajutor
|
Re: echipa de sprijin
ma ofer yo drept antrenor pt vali la sala :D:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:10. |
- Copyright 2026 4Tuning