Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Instinctive MotorSport (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/140438-instinctive-motorsport.html)

shobby_ams 01-02-10 09:15

Re: Instinctive MotorSport
 
=)))))))))))

titiDSN 09-02-10 19:37

Re: Instinctive MotorSport
 
@shobby ams - ai pm!

titiDSN 13-02-10 20:04

Re: Instinctive MotorSport
 
inca unul!
da si tu unul ma lasi asa..singur sa iti trimit..hai curaj.:))

shobby_ams 15-02-10 17:19

Re: Instinctive MotorSport
 
ai PM :))

titiDSN 15-02-10 19:46

Re: Instinctive MotorSport
 
ai si tu!

titiDSN 24-02-10 22:43

Re: Instinctive MotorSport
 
ai inca un pm..te rog sa imi spui raspunzi cat se poate de sincer daca doresti sa rezolvam problema cu stikerele..s-au scurs 10 zile de cand am vb ultima data si vreo luna jumate de cand mi-ai promis ca rezolvam. astept msj-ul tau. te salut.

titiDSN 02-03-10 17:34

Re: Instinctive MotorSport
 
am inteles ideea..teapa mea. vad ca bunavointa nu exista. nui bai..invatatura de minte sa fie. numai bine.

cryssl 02-03-10 18:04

Re: Instinctive MotorSport
 
fondatoru de club isi schimba declaratiile .. dar naravu' ba (lupu isi schimba paru' dar narav'u ba)

Ianis 08-03-10 18:26

Re: Instinctive MotorSport
 
am citit tot cap-coada si m-am amuzat teribil .. vb cuiva cluburi de "raiseri" rasarite peste noapte dupa un vis umed
Rusine. pacat de munca omului depusa, acel om munceste pentru a se intretine.Trist

syl_325 28-03-10 18:21

Re: Instinctive MotorSport
 
pacat.putea sa iasa ceva frumos.

gaboru4all 28-03-10 19:11

Re: Instinctive MotorSport
 
pana la urma s-a rezolvat problema cu stikerele?

titiDSN 28-03-10 20:11

Re: Instinctive MotorSport
 
da..le-am pastrat eu.:chainsaw:

gaboru4all 29-03-10 19:42

Re: Instinctive MotorSport
 
Eu in locul lor ceream sa se stearga topicul asta,il citesc o multime de persoane si se fac de ras.....

dony ddc 29-03-10 22:30

Re: Instinctive MotorSport
 
lie-bmw Ai fost in club pana ai iesit si vrei sa il faci pe "shobby" sa i para rau ca tea bagat in club???Si cu stikerele nu e de ras sau de facut misto ca cocalari dastia vad la fiecare colt de strada..omu poate a avut o perioada prosta cu bani,dar ma rog si tu cryssl du-te si aduna coceni cu proverbele astea de cac*t care le faci la adresa anumitor oameni.Ma scuzati daca mam bagat acum fara suparare scuze de OFF-Topic.

ady_viteza 30-03-10 11:40

Re: Instinctive MotorSport
 
A dracu' limba romana....cand citesc un asemenea post ma intreb cati ani are cel care l-a scris sau cat de greu e sa scrii corect in ziua de azi....faza cu "ma grabeam" nu tine, mai ales ca si la semnatura tot prost a scris!!!


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning