Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

2fast4you 10-03-06 06:45

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Am si yo o problema. Nu gasesc poza care trebuie modificata pt beginner tuning. Poate ma ajuta cineva.

dexter_20 10-03-06 08:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Dexter_20 | Freehand Tuning | Beginner Tuning

metal_militia 10-03-06 08:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
inca nu au fost postate pozele care trebuie modificate:sad:

lupu 10-03-06 09:48

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mey la beginner tuning masina a fost votata si sa spus ca va fi postata........da de ieri de la 9 dimineata na pus nimeni nici o masina..
pai concursul a inceput..sau nu??
daca da atunci asta inseamna pierdere de timp..nu ca nu ar fi (20zile)..dar totusi pana vine inspiratia.....si poate sunt altii care sau inscris la doua categorii....nush ce sa mai zic... :((

Angel_22S 10-03-06 10:38

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Angel_22S/Begginer tuning

Tuning-D.M.G. 10-03-06 11:33

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pozele astea se cam fac asteptate...

Angel_22S 10-03-06 12:55

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sunt in ceata total!vreun operator ceva este sa mi explice si mie ce se mai intampla cu concursul si de unde i au poza asta pt begginer pls!!!

kitros 10-03-06 14:01

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
cam greu apare poza aia si eu vrioam sa ma apuc de tunat

Ace Axel 10-03-06 14:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si cei din freehand tre sa deseneze dupa anumite imagini!?

Brianthedriftboy 10-03-06 14:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Brianthedriftboy / Freehand tuning

LKS 10-03-06 15:20

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deja s`a cam dat cu bata`n balta cu organizarea ...desi imi pare rau ca o zic ... totusi ...mai asteptam...

@Ace Axel : da ... voir posta pozele cu golf`u ...si noi vom desena dupa ele + tuning

blowwind 10-03-06 15:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sfatul meu e sa va calmatzi si sa avetzi rabdare ;) ... nu cred ca va ia mai mult de 10(sa zicem o cifra mai mare) zile sa facetzi masina...

devlin_dirty 10-03-06 15:33

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Adevarat!!!

Ace Axel 10-03-06 15:52

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
in sf ma vazut cineva... ms pt raspuns lks... dar tot mai ramane o intrebare... putem sa postam mai multe modele!?

si o intreare intreabatoare... pt cei care deseneaza d mana...cat va ia d obicei sa faceti un desen?!

LKS 10-03-06 15:53

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
adevarat ...nu e asta partea grea ...da mai suntem altzii inscrisi si la 2 categorii... si acum fiecare cum are timp...


All times are GMT +2. The time now is 08:15.

- Copyright 2026 4Tuning