![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Am si yo o problema. Nu gasesc poza care trebuie modificata pt beginner tuning. Poate ma ajuta cineva.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Dexter_20 | Freehand Tuning | Beginner Tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
inca nu au fost postate pozele care trebuie modificate:sad:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mey la beginner tuning masina a fost votata si sa spus ca va fi postata........da de ieri de la 9 dimineata na pus nimeni nici o masina..
pai concursul a inceput..sau nu?? daca da atunci asta inseamna pierdere de timp..nu ca nu ar fi (20zile)..dar totusi pana vine inspiratia.....si poate sunt altii care sau inscris la doua categorii....nush ce sa mai zic... :(( |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Angel_22S/Begginer tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pozele astea se cam fac asteptate...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sunt in ceata total!vreun operator ceva este sa mi explice si mie ce se mai intampla cu concursul si de unde i au poza asta pt begginer pls!!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
cam greu apare poza aia si eu vrioam sa ma apuc de tunat
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si cei din freehand tre sa deseneze dupa anumite imagini!?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Brianthedriftboy / Freehand tuning
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
deja s`a cam dat cu bata`n balta cu organizarea ...desi imi pare rau ca o zic ... totusi ...mai asteptam...
@Ace Axel : da ... voir posta pozele cu golf`u ...si noi vom desena dupa ele + tuning |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sfatul meu e sa va calmatzi si sa avetzi rabdare ;) ... nu cred ca va ia mai mult de 10(sa zicem o cifra mai mare) zile sa facetzi masina...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Adevarat!!!
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
in sf ma vazut cineva... ms pt raspuns lks... dar tot mai ramane o intrebare... putem sa postam mai multe modele!?
si o intreare intreabatoare... pt cei care deseneaza d mana...cat va ia d obicei sa faceti un desen?! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
adevarat ...nu e asta partea grea ...da mai suntem altzii inscrisi si la 2 categorii... si acum fiecare cum are timp...
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning