Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

Champion 31-08-09 20:02

Re: BMW se da pe "verde"
 
Foarte frumoasa, imi place mai ales fata...recunosc ca ma asteptam sa arate mai mult a ozn dar arata chiar foarte bine.Felicitari BMW!!!!!De avea ogilinzile in pozitii normale era mult mai frumos...:) asa parca is 2 urechi...

natT3 31-08-09 20:12

Re: BMW se da pe "verde"
 
omg:X

addyaddu 31-08-09 20:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
modelul asta cred ca il vom vedea in I-robot 2 (daca s-ar face)

SKR* 31-08-09 21:00

Re: BMW se da pe "verde"
 
prea SF, spatele urat

kalligraniento 31-08-09 21:17

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 2599333)
aduce a ceva prototip de ford din Nfs 2 daca tine cineva minte :)

Te referi la GT90?

pitic_wrc 31-08-09 21:24

Re: BMW se da pe "verde"
 
hm....ceva gen sf..

Wilgax 31-08-09 22:05

Re: BMW se da pe "verde"
 
In calitate de fan BMW pot spune ca noul model futurist este ceva de vis.Daca stam sa analizam trecutul de la BMW cu motoarele de avion,cu motocicletele fabricate pana in prezent cu remarcabilele modele de masini scoase pe piata pana acum si tinand cont de urcusurile si coborasurile avute tot in trecut.....ceea ce au facut ei acum este cu totul aparte dar in acelasi timp si demential!BMW-ul chiar este ultima masinarie in materie de condus si va ramane pentru cei cu adevarat cunoscatori ai marcii un adevarat bolid integrat atat in masinile sport cat si in cele de familie!




.....LONG LIVE BMW.....4EVER...!!!!!!!

Marius_mym89 31-08-09 22:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by YGD-sef (Post 2599306)
De aia adora femeile BMW !:shock: arata bine si are una din cea mai tare tehnologie in lumea masinilor!;)

:lol::lol::lol: tu crezi ca femeile sunt interesate de tehnologia dinr-un BMW ( sau orice alta masina mai tehnologizata) :lol::lol: eu NU cred.
ON TOPIC: superba masina desi partea fata pare cam inspirata din conceptul ala de M1

Ottaviano_m 01-09-09 00:12

Re: BMW se da pe "verde"
 
mda, dupa mine asa ar putea arata viitorul R8 killer iar tehnologiile "green" mai sus prezentate le vom vedea aparand rand pe rand in urmatorii x ani pe BMW-urile de serie... Apropo, dupa mine BMW merge deja de ceva timp pe verde... sa ne gandim la un 320D ce consuma cat un 1,2 Renault, deja cred ca prindem ideea Bravo, BMW! Oricum, daca va aparea asa hibrid pe piata, pun pariu ca l-am plati asam e la vreo 40K in sus... prius cu ceva oprionale ajunge la 35K iayx!!!

baladi 01-09-09 00:34

Re: BMW se da pe "verde"
 
Pozele cu masina in padure mi se par photoshop.... de ce ar face asta?

vlad3_07 01-09-09 12:50

Re: BMW se da pe "verde"
 
superba masina

tsughi.bughi 01-09-09 18:11

Re: BMW se da pe "verde"
 
Deci sunt cu gura cascata,pana nu vedeam date oficiale si filmulete nu credeam.Este extraordinar ce aduce masina asta si tehnlogiile ce ar putea fi folosite pt serie mare

adrian78bmw 01-09-09 18:23

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by tsughi.bughi (Post 2603372)
Deci sunt cu gura cascata,pana nu vedeam date oficiale si filmulete nu credeam.Este extraordinar ce aduce masina asta si tehnlogiile ce ar putea fi folosite pt serie mare

cred ca singurul lucru care va ramane dupa conceptul asta va fi doar motorul diesel in 3 cilindri..

rekin 01-09-09 22:57

Re: BMW se da pe "verde"
 
nu e o masina,e un "animal salbatic":P daca vezi in oglinda retrovizoare asa ceva te sperii:))
e.... nam cuvinte e superba masina putin inspirata din conceptul M1 zic eu.

aleks 01-09-09 23:20

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by ranek (Post 2600309)
Oare ce o sa se intampla cu industria petrolului atunci cand apar pe piata monstrii de 300 hp + ce consuma 3-4 % ? ;)

O să se implice în comercializarea şi prelucrarea metalelor necesare industriei electrice, cam 15 din cele pe care le găseşti în tabelul lui Mendeleev, dar absolut indispensabile pentru maşinile alternative, si total insuficiente pentru cererea curentă de maşini, nu mai vorbim de evolutiile viitoare.


All times are GMT +2. The time now is 11:52.

- Copyright 2026 4Tuning