![]() |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Stati mey linistiti ..... vom stabili un loc si o ora unde ne vom intalni si vom face cunostinta si tot ce mai o fi .. vedem atunci ;)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
nu cred k exista limita de varsta :)sau tre sa fii major ? :))in cazu' asta ar fi o problema pt tine
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
sper sa nu fie afara cum e acu(12.03.2006 ora 4.03)cu tornade si cu ploie de nu se mai opreste si nu ai chef de nik decat sa stai in casa...
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
ra2
tu crezi ca exista vreun fenomen meteorologic care sa ne tina departe de intalnire si spectacol ? :x :twisted: |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
da exista...sa vina pe la noi RITA :lol:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
si eu voi fii acolo 100% sper sa mai cunosc lume de pe forum si din alte parti ale tari!norok la toti si ne vedem peste 19zile ca ale drak nu mai trec odata!am inceput cu x-uri pe calendar!numai bine!
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
laur sunt multe persoane care nu cunosc pe nimeni pe forum...si eu m-a aflu printre ele.... da astept cu nerabdare sa vina 1 aprilie... o sa ne cunoastem noi ;) ....si nu cred k o sa fie vre-un fenomen meteorologic care sa tina pasionatii la distanta...
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
cand se anunta intanlirea?
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
bah sa vad daca primesc pensia ... daca o primesc vin .. poate au mai marit ashtia d la guvern pensiile draq sa pot sa`mi iau si eu un suc fara acid k nu mai am dintzi in gura :)
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Se referea la niste date cat mai exacte despre intalnirea 4tuning. Adica o ora si un loc exact, acolo, la Prisma.
In zilele urmatoare o sa hotaram si aspectul asta, care n-a fost nicidecum uitat, si o sa anuntam :wink: |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
pe mine nici un fenomen meteo nu ma tine sa vin pe 1 la prisma! ploua? E DOAR APA!! ninge? MARFA!! ne batem cu zapada...bate vantul? ne luam parapanta si ne dam de pe acoperis...:twisted::twisted::twisted::crazy::craz y::crazy::crazy::crazy:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
O intrebare cred eu ...destul de logica.
Si dak ne intalnim ce facem ? Cred ca ar trebui hotarat dinainte...pt. ca la asa o masa de oameni ...e mai greu de spus pe loc. Nu zic ca nu am avea ce...ma refer la ceva ce nu facem in fiecare zii. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:27. |
- Copyright 2026 4Tuning