Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

tng 12-03-06 14:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Stati mey linistiti ..... vom stabili un loc si o ora unde ne vom intalni si vom face cunostinta si tot ce mai o fi .. vedem atunci ;)

n0K1a 12-03-06 14:52

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
nu cred k exista limita de varsta :)sau tre sa fii major ? :))in cazu' asta ar fi o problema pt tine

ra2 12-03-06 15:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
sper sa nu fie afara cum e acu(12.03.2006 ora 4.03)cu tornade si cu ploie de nu se mai opreste si nu ai chef de nik decat sa stai in casa...

tng 12-03-06 15:56

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
ra2
tu crezi ca exista vreun fenomen meteorologic care sa ne tina departe de intalnire si spectacol ? :x :twisted:

ra2 12-03-06 16:09

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
da exista...sa vina pe la noi RITA :lol:

ANDY_62SLC 12-03-06 17:03

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
si eu voi fii acolo 100% sper sa mai cunosc lume de pe forum si din alte parti ale tari!norok la toti si ne vedem peste 19zile ca ale drak nu mai trec odata!am inceput cu x-uri pe calendar!numai bine!

Mishu-f 12-03-06 18:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
laur sunt multe persoane care nu cunosc pe nimeni pe forum...si eu m-a aflu printre ele.... da astept cu nerabdare sa vina 1 aprilie... o sa ne cunoastem noi ;) ....si nu cred k o sa fie vre-un fenomen meteorologic care sa tina pasionatii la distanta...

laur200445 12-03-06 18:54

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Mishu-f
laur sunt multe persoane care nu cunosc pe nimeni pe forum...si eu m-a aflu printre ele.... da astept cu nerabdare sa vina 1 aprilie... o sa ne cunoastem noi ;) ....si nu cred k o sa fie vre-un fenomen meteorologic care sa tina pasionatii la distanta...

da ai dreptate..dar oricum eu cred ca pana atunci e imposibil sa nu se faca frumos afara....:D

B-69-TAU 13-03-06 21:18

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
cand se anunta intanlirea?

Psycho 13-03-06 23:49

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
bah sa vad daca primesc pensia ... daca o primesc vin .. poate au mai marit ashtia d la guvern pensiile draq sa pot sa`mi iau si eu un suc fara acid k nu mai am dintzi in gura :)

aleks 14-03-06 11:31

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU
cand se anunta intanlirea?

tu ai intrebat la misto? :rolleyes2

Gabi 14-03-06 11:46

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Se referea la niste date cat mai exacte despre intalnirea 4tuning. Adica o ora si un loc exact, acolo, la Prisma.

In zilele urmatoare o sa hotaram si aspectul asta, care n-a fost nicidecum uitat, si o sa anuntam :wink:

Skillzu 14-03-06 12:10

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
bah sa vad daca primesc pensia ... daca o primesc vin .. poate au mai marit ashtia d la guvern pensiile draq sa pot sa`mi iau si eu un suc fara acid k nu mai am dintzi in gura :)

hai mah pensionarule....dau eu o sticla de apa plata si o patura...dak e frig afara....dau un ceai cald....dak vrei suc fara acid....nush..vedem...e cam scump...nici eu nu am atata pensia...da nu mori tu de sete ma la noi aici:lol: :lol: :lol: :lol:

a_ombladon 14-03-06 20:43

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
pe mine nici un fenomen meteo nu ma tine sa vin pe 1 la prisma! ploua? E DOAR APA!! ninge? MARFA!! ne batem cu zapada...bate vantul? ne luam parapanta si ne dam de pe acoperis...:twisted::twisted::twisted::crazy::craz y::crazy::crazy::crazy:

cls21b_EVO 16-03-06 01:21

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
O intrebare cred eu ...destul de logica.
Si dak ne intalnim ce facem ? Cred ca ar trebui hotarat dinainte...pt. ca la asa o masa de oameni ...e mai greu de spus pe loc.
Nu zic ca nu am avea ce...ma refer la ceva ce nu facem in fiecare zii.


All times are GMT +2. The time now is 13:27.

- Copyright 2026 4Tuning