Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

PoToS 30-01-10 22:05

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...ml#post3032608

YEED 22-02-10 20:45

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
1 Attachment(s)
masina unui prieten

GJ 64 GAB 22-02-10 21:27

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Ce faină ar fi cu bara stock!

B 88 URS 01-08-10 14:45

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
6 Attachment(s)
My Astra F :D

FnT 10-08-10 16:54

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
Is frumoase si ale noastre pacat ca tre sa supoarte gaurile din asflat

FeS 20-09-10 22:51

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
5 Attachment(s)
Desi mai sunt poze cu Astra mea cu cateva pagini in urma, ma gandesc ca nu fac rau daca mai pun cateva in care se vede noul look :D

adelin_carry 20-02-11 17:28

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
My ASTRA F Cabrio Bertone VL 98 KRY

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1298217730

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1298217730

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1272570124

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1272570124

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1272570240

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1272570240

cipi_SKG 20-02-11 18:33

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
3 Attachment(s)
a mea ! :lol:

Marius Barbulescu 20-02-11 23:46

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
1 Attachment(s)
.....

cristy7610 16-03-11 22:43

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
9 Attachment(s)
pun si eu cateva poze cu astra mea:D

alinWRC 22-03-11 03:54

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
8 Attachment(s)
o astra la a doua tinerete GSi C20XE

YELLOW 28-03-11 13:32

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
6 Attachment(s)
my astra gsi - c20let

Bertoneel 28-03-11 20:05

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
8 Attachment(s)
Bertonele fratelui meu :D

bujuKYL 02-07-11 20:33

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
5 Attachment(s)
adaug si eu poze cu Bertonele meu, desi nu e chiar asa iesita din comun, e mai simpla dar acum am inceput si eu sa pun una alta pe la ea!

BV21DZD 03-07-11 23:45

Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
 
6 Attachment(s)
poze cu copilu meu :D
mai multe pe topicul de prezentare pentru ca le am imprastiate pe hard :


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning