![]() |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
1 Attachment(s)
masina unui prieten
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
Ce faină ar fi cu bara stock!
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
6 Attachment(s)
My Astra F :D
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
Is frumoase si ale noastre pacat ca tre sa supoarte gaurile din asflat
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
5 Attachment(s)
Desi mai sunt poze cu Astra mea cu cateva pagini in urma, ma gandesc ca nu fac rau daca mai pun cateva in care se vede noul look :D
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
My ASTRA F Cabrio Bertone VL 98 KRY
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1298217730 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1298217730 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1272570124 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...8&d=1272570124 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...0&d=1272570240 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1272570240 |
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
3 Attachment(s)
a mea ! :lol:
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
1 Attachment(s)
.....
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
9 Attachment(s)
pun si eu cateva poze cu astra mea:D
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
8 Attachment(s)
o astra la a doua tinerete GSi C20XE
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
6 Attachment(s)
my astra gsi - c20let
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
8 Attachment(s)
Bertonele fratelui meu :D
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
5 Attachment(s)
adaug si eu poze cu Bertonele meu, desi nu e chiar asa iesita din comun, e mai simpla dar acum am inceput si eu sa pun una alta pe la ea!
|
Re: Poze cu astrele noastre din Romania!
6 Attachment(s)
poze cu copilu meu :D
mai multe pe topicul de prezentare pentru ca le am imprastiate pe hard : |
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
- Copyright 2026 4Tuning