![]() |
nici nu se pune problema ciclistule........ gata is a tale
|
YYYYeeeeeeeeeeeeeee......m-am scos.
|
ce zici tekno , nu inchizi topicu :D
|
ok ami fratzilor... raliu' s-a incheiat de mult... comentarile shi desbaterile se pare ca shi ele... Topic Inchis.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:34. |
- Copyright 2026 4Tuning