Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

DannyKid 08-12-09 19:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
e careva pe joc?

Styla 11-12-09 17:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2866651)
Jucam pe hamachi , dar o sa incerc sa fac si pe plan poate merge in paralel , ne auzim diseara!
Styla te pasioneaza jocul cumva, vrei sa te bagi cu noi la una mica?!

..da ma pasioneaza.

Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 28666351)
1. Ok. Scuze dar nu am stiut ca esti fata. De obicei nu vorbesc asa sexului feminin.
2. In NFS U2, faci drifturi, in career chiar si la quick race. SI ca sa le faci muult mai bine, iti modifici o masina cu tractiune spate sau integrala si te dai...dar trebuie modificata pe gustul tau, cum ti se pare tie ca e mai ok.
Sper ca am fost de ajutor de data asta.
A...si nu m`am nascut nici eu invatat...doar ca am jucat destul de mult jocul.

nu e nimic.

kenzor 11-12-09 19:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai joaca cineva?:p
ska.grin,si jucam ;;)

Ingerasul99 11-12-09 23:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Inca se joaca, la scara mica,nu ca in trecut!

DaViD TL 12-12-09 14:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu o sa mai fie niciodata cea ce a fost inainte cei vechi stiu despre ce e vorba , kenzor cand vin in tl poate facem un nfs face2face ;)

kenzor 12-12-09 15:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
ar fi super :D..ma anunti ..

DannyKid 13-12-09 12:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by kenzor (Post 2882799)
mai joaca cineva?:p
ska.grin,si jucam ;;)

Ce e ska.grin ?:D :oops:

Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2883441)
Inca se joaca, la scara mica,nu ca in trecut!

Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 2884717)
Nu o sa mai fie niciodata cea ce a fost inainte cei vechi stiu despre ce e vorba , kenzor cand vin in tl poate facem un nfs face2face ;)

Putem juca si ca inainte mestere.
Eu sunt disponibil oricand. Am vazut ca acum merge bine pe pLan.
De ce sa nu facem iarasi?
Pe mine anuntati-ma...Ingerasule, David si care ma mai aveti pe messenger, cand intrati anuntati-ma.
Quote:

Originally Posted by kenzor (Post 2884855)
ar fi super :D..ma anunti ..

Asa e, ar fi super. Sa anunte lumea, si jucam :D

Ingerasul99 13-12-09 12:38

Re: NFS UG2 Drifters
 
Diseara in jurul ore 18:00-19:00 ne adunam. Verificati-va conexiunile inainte , nu vreau sa remediez bubele altora si sa ii intarzii pe alti!

DannyKid 13-12-09 12:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 2887164)
Diseara in jurul ore 18:00-19:00 ne adunam. Verificati-va conexiunile inainte , nu vreau sa remediez bubele altora si sa ii intarzii pe alti!

- - - - - - - - - - - :peace: - - - - - - - - - - -

cmdbass 13-12-09 13:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
Daca jucati pe pLan ma bag si eu de placere..ca nu sunt cine stie ce :D
Pe lighthouse jucati?

DannyKid 13-12-09 13:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 2887254)
Daca jucati pe pLan ma bag si eu de placere..ca nu sunt cine stie ce :D
Pe lighthouse jucati?

Lighthouse si City Lights...pentru mine sunt cele mai populare si...cele mai de drift, alea cu arenele, mai ales cele mici, nu ma inteleg deloc cu ele...:sad:

DannyKid 13-12-09 15:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Azi am jucat cu Ingerasul99 si cu Stylaaa.
Am descoperit o noua metoda:
Cine se face server, poate lasa si hamachi si pLan deschise si playerii din hama si plan pot intra simultan.
Oai ca nu mai stiu cum am zis atunci mai Ingerasule, cand vezi asta sa postezi exact ce si cum.
Cine mai vrea sa joace, o mai pune`m de`a latu` mai pe seara...gen 7-8

Ingerasul99 13-12-09 16:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2887700)
Azi am jucat cu Ingerasul99 si cu Stylaaa.
Am descoperit o noua metoda:
Cine se face server, poate lasa si hamachi si pLan deschise si playerii din hama si plan pot intra simultan.
Oai ca nu mai stiu cum am zis atunci mai Ingerasule, cand vezi asta sa postezi exact ce si cum.
Cine mai vrea sa joace, o mai pune`m de`a latu` mai pe seara...gen 7-8

Era idee ca serverul poate fi facut de un user care e activ si pe hamachi si pe plan , dar doar useri din hamachi pot activa, pe plan nu se gaseste serverul!

Racer_e30 13-12-09 17:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
in seara asta jucati ??? daca da imi dai un prv me sau buzz si imi spuneti pe ce jucati de preferat ar fii pLAN salut

Styla 13-12-09 17:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
nope...nu intra nimeni?


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning