![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
e careva pe joc?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
mai joaca cineva?:p
ska.grin,si jucam ;;) |
Re: NFS UG2 Drifters
Inca se joaca, la scara mica,nu ca in trecut!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu o sa mai fie niciodata cea ce a fost inainte cei vechi stiu despre ce e vorba , kenzor cand vin in tl poate facem un nfs face2face ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
ar fi super :D..ma anunti ..
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Quote:
Quote:
Eu sunt disponibil oricand. Am vazut ca acum merge bine pe pLan. De ce sa nu facem iarasi? Pe mine anuntati-ma...Ingerasule, David si care ma mai aveti pe messenger, cand intrati anuntati-ma. Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Diseara in jurul ore 18:00-19:00 ne adunam. Verificati-va conexiunile inainte , nu vreau sa remediez bubele altora si sa ii intarzii pe alti!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Daca jucati pe pLan ma bag si eu de placere..ca nu sunt cine stie ce :D
Pe lighthouse jucati? |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Azi am jucat cu Ingerasul99 si cu Stylaaa.
Am descoperit o noua metoda: Cine se face server, poate lasa si hamachi si pLan deschise si playerii din hama si plan pot intra simultan. Oai ca nu mai stiu cum am zis atunci mai Ingerasule, cand vezi asta sa postezi exact ce si cum. Cine mai vrea sa joace, o mai pune`m de`a latu` mai pe seara...gen 7-8 |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
in seara asta jucati ??? daca da imi dai un prv me sau buzz si imi spuneti pe ce jucati de preferat ar fii pLAN salut
|
Re: NFS UG2 Drifters
nope...nu intra nimeni?
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning