Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

om bun 07-10-09 10:41

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Este adevarat ca te-ai dat de 3 ori cu RS6le si te-a batut de tot atatea ori !?
Ca vad ca nu scrie nimic pe aici de asa ceva !

bobiMOM 07-10-09 10:46

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by om bun (Post 2699676)
Este adevarat ca te-ai dat de 3 ori cu RS6le si te-a batut de tot atatea ori !?
Ca vad ca nu scrie nimic pe aici de asa ceva !

Da, la gradina zoologica! Nu aveam aderentza....deloc...si atunci mashina nu era in stadiul actual!

Oricum, respect mashinii cat si proprietarului....CEVA DEOSEBIT!

om bun 07-10-09 12:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
sa inteleg ca weekendul trecut nu te-ai intalnit cu el?
acum ar trebui sa-l bati , nu?

pop gheorghe 07-10-09 23:33

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
veniti toti la Tulcea dar nici unul nu ajungeti. Nici o problema ajung eu de la 1000 km :D

georgerg 07-10-09 23:37

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by pop gheorghe (Post 2701797)
veniti toti la Tulcea dar nici unul nu ajungeti. Nici o problema ajung eu de la 1000 km :D

Eu ajung 100% - sper doar sa rezolv piesa lipsa:evil: timpul este cam scurt dar sper sa reusesc!!!

bobiMOM 08-10-09 09:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by pop gheorghe (Post 2701797)
veniti toti la Tulcea dar nici unul nu ajungeti. Nici o problema ajung eu de la 1000 km :D

Ajungem....eu unul sigur! Si desi o sa fiu intr-o grupa de tractiune pe o axa o sa incerc sa ma inscriu si la grupa de 4x4!

georgerg 08-10-09 09:36

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2702244)
Frate nu va mai rasucitzi ca chilotzii in pasarica ca nu are rost!

Foarte tare asta!!!!:lol:
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2702246)
Ajungem....eu unul sigur! Si desi o sa fiu intr-o grupa de tractiune pe o axa o sa incerc sa ma inscriu si la grupa de 4x4!

Nu iti face probleme - exista solutie!!!
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2702283)
Pey asta intelegi tu prin `pronuntzat`????...tu incerci sa `aprinzi` o discutzie care nu-shi are rostul! Ai fost tu la 400m si ai vazut cu GTR-ul sau cu mine? Sau ai o mashina puternica si incerci sa te informezi exact cum stau lucrurile ca sa ne aliniezi la start in scara crescatoare???? :lol:

Te stresezi prea tare - nu vezi ca nici nu stii exact cu cine vb - mai bine ignora subiectul!!!!

cata4 08-10-09 09:54

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
F interesant ce vad aici !
Cum bine stiti chiar nu am un hobby din a posta si va asigur ca nu imi angajez nici avocati!
Atat va pot spune ca masina lui Bobi fuge f f tare , si il felicit si pe aceasta cale , cum am facuto si live , dar pana acum de pe loc nu m-a batut !
De asemenea GTR-ul e o masina f f tare si sper ca George sa rezolve problemele cat mai repede !

maryo 08-10-09 10:11

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Felicitari tuturor pt Fair-Play - e lucru mare in zilele de astazi - ma bucur ca nu muscati din marul discordiei aruncat de altii!
Bravo mah baieti !!!

T@zMania 08-10-09 18:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
observ ca un domn moderator binevoitor sterge anumite posturi....
raman in schimb cele care arunca cu rahat in munca omului depusa ptr a isi modifica masina.
MULTUMESC DOMNULUI MODERATOR CARE ESTE PARTIMITOR INCA ODATA;),si asta e valabil ptr mai multe thred-uri nu doar aici
ps.ma astept sa dispara si postul asta;)

pop gheorghe 08-10-09 23:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
dar sa faceti bine sa ajungeti cu masinile ????

Cubanez84 09-10-09 00:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by pop gheorghe (Post 2701797)
veniti toti la Tulcea dar nici unul nu ajungeti. Nici o problema ajung eu de la 1000 km :D

Veni-ti la tulcea d-l Pop?Daca da nu o sa regreta-ti cred ca o sa mai fie un porsche cel alb de la buzau si poate vine si domnu cu gtr ca o sa va incadram in aceiasi grupa adica 4x4.Si o sa vedem acolo cine e cel mai bun nu?

Cubanez84 09-10-09 00:06

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2702246)
Ajungem....eu unul sigur! Si desi o sa fiu intr-o grupa de tractiune pe o axa o sa incerc sa ma inscriu si la grupa de 4x4!

Nu se poate schimba grupa dar de la ora 10 pana la ora 13 vor fi libere deci se poate sa concurezi cu oricine vrei tu.Si mai e si parada sambata seara cine doreste sa vina de sambata!

georgerg 09-10-09 00:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
nu stiu daca o sa vedem cine este mai cu mot sau fara dar daca ajungem toti acolo sigur va fi fun!!! eu am comandat piesa lipsa si sper pana saptamana viitoare sa ajung!!!

Cubanez84 09-10-09 00:13

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Foarte bine ma bucur sa aud asta mult succes!


All times are GMT +2. The time now is 11:10.

- Copyright 2026 4Tuning